امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کهرنکردن قسمت سرچ ارک مپ
    سلام چرا قسمت سرچ در ارک مپ بالا نمیاد هم کنترل f رو زدم هم از قسمت windows گزینه سرچ رو انتخاب کردم ولی باز اصلا بالا نمیاد برای ارک جی ای اس نسخه۱۰.۲
پاسخ
(۰۹-۲۷-۱۴۰۰، ۰۳:۰۴ ب.ظ)Gis777 نوشته است: سلام چرا قسمت سرچ در ارک مپ بالا نمیاد هم کنترل f رو زدم هم از قسمت windows گزینه سرچ رو انتخاب کردم ولی باز اصلا بالا نمیاد برای ارک جی ای اس نسخه۱۰.۲

سلام این معمولا ایراد نرم افزاری است و سعی کنید از یک نسخه مطمین و پایداری استفاده کنید پیشنهاد من به شما استفاده از نسه  10.2.2 است.
اما برای حل مشکلتون چند راخ وجود داره که یکی از راه هایی  که بیشتر وقت ها جواب میده پاک کردن پوشه esri در این مسیر است.
کد:
C:\Users\username\AppData\Local\ESRI

که username همان نام کاربری شما در ویندوز است.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی در خصوص ویرایش راهنمای نقشه در GIS hhabibi61 0 324 ۰۹-۰۹-۱۴۰۰، ۰۹:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hhabibi61
  راهنمایی در خصوص ترسم نقشه در GIS hhabibi61 1 359 ۰۹-۰۷-۱۴۰۰، ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
  نحوه وارد کردن تصویر طبقه بندی شده ENVI در نرم افزار ادریسی sajedsafari 3 1,638 ۰۴-۱۹-۱۴۰۰، ۰۲:۵۴ ب.ظ
  نحوه تبدیل فایل های dgn به shp؟ ganjoor 13 9,680 ۰۴-۰۲-۱۴۰۰، ۰۹:۱۷ ق.ظ
  نقشه ارتفاع zahra abbasi 1 1,116 ۱۰-۲۲-۱۳۹۹، ۰۹:۱۸ ب.ظ
  نقشه جهت شیب zahra abbasi 1 1,307 ۱۰-۲۲-۱۳۹۹، ۰۹:۱۲ ب.ظ
  نحوه تهیه نقشه ارتفاع ازdem zahra abbasi 1 880 ۱۰-۰۲-۱۳۹۹، ۰۳:۵۳ ب.ظ
  تولید تهیه بانک اطلاعاتی ویژه مطالعات زیست محیطی farahnaz 2 533 ۰۶-۱۲-۱۳۹۹، ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  نحوه ی تولید نقشه ی hot spot به صورت فایل رستری zeynab1372 1 574 ۰۶-۱۲-۱۳۹۹، ۱۱:۲۷ ق.ظ
  خطا در فراخوانی feature class در آرک مپ zeynab1372 2 479 ۰۶-۱۱-۱۳۹۹، ۰۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeynab1372

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

برای عضویت در خبرنامه جی آی اس ایمیل خود را وارد نمایید:

Delivered by خبرنامه جی آی اس