جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گلایه از دوستان
با سلام خدمت تمامی دوستان
از دوستان خواهش میکنم هر مطلبی رو که کاربران آپلود میکنن اگه واستون مفید هست (که مطمئنا مفید هست) و شما دانلود میفرمایید بعدش حتما به کاربری که موضوع رو آپلود نموده اعتبار دهید با این کار اشتیاق بیشتری به کاربر جهت آپلود موضوعات بعدی میدهید الان من وقتی نگاه میکنم یه موضوعی 40 دانلود داشته ولی اعتبار کاربر هنوز صفر هستش .یا اگر هم دادن اعتبار سخته در همون تایپیک یه تشکر کوچولو از دوستان بفرمایید.
پاسخ
آره واقعا حرف دلمون زدی من دوتا فایل ارسال کردم یکی ۸۰ بار و یکی ۴۰ بار دانلود شد ولی همچنان اعتبارم صفر است.
پاسخ
(۰۹-۱۱-۱۳۹۳، ۰۷:۳۳ ب.ظ)sam nuri نوشته است: با سلام خدمت تمامی دوستان
از دوستان خواهش میکنم هر مطلبی رو که کاربران آپلود میکنن اگه واستون مفید هست (که مطمئنا مفید هست) و شما دانلود میفرمایید بعدش حتما به کاربری که موضوع رو آپلود نموده اعتبار دهید با این کار اشتیاق بیشتری به کاربر جهت آپلود موضوعات بعدی میدهید الان من وقتی نگاه میکنم یه موضوعی 40 دانلود داشته ولی اعتبار کاربر هنوز صفر هستش .یا اگر هم دادن اعتبار سخته در همون تایپیک یه تشکر کوچولو از دوستان بفرمایید.

سلام دوست خوب من جناب نوری
تشکر بابت این پست که گذاشتی. حقیقتش منم خیلی وقتا دلخور میشم البته از بابت مقایسه اعتبار دادن به بعضی از ارسال ها!!
دوستان رو ارجاع میدم به فایل اموزش تصویری افزونه منطق فازی که ببینید چندبار دانلود شده و یا اینکه قبلش چقد خواهان بودند تا این فیلم آموزشی تهیه بشه. این پست فکر میکنم نهایتا یک یا دو اعتبار دریافت کرد!
http://forum.arcgis.ir/Thread-%D9%81%DB%...9%87%D8%A7
اما به قول شما، دوستان حداقل نظر هم ندادند اعتبار و تشکر پیشکش!
من شخصاً اگه فایلی یا هر پاسخی که بزارم قطعا به دلیل اعتبار نیست و نخواهد بود اما بی توجهی اون هم به یه پست خیلی مفید قطعا باعث دلسردی در ادامه میشه.
پرواز را به خاطر بسپار...
پرنده مردنیست
پاسخ
با سلام
بله مهندس جان توجه کردم . دوستان بدون هیچ چشمداشتی واقعا زحمت میکشن ولی واقعا اگه یه وقتایی یه تشکر خیلی کوچک ازشون نشه موجب دلسردی میشه واقعا جا داره تو همین پست از شما جناب مهندس فردین احمدی،مهندس مهدی مرادی،مهندس آژغ،مهندس جهانگیری،مهندس شهرام ملکی ،مهندس چراغوندی، مهندس داداشی و بقیه دوستان نهایت تشکر و سپاس رو دارم واقعا خسته نباشید .واقعا باید قدر شما مهندسان گرامی رو دونست .
پاسخ
سلام عرض میکنم خدمت دوستان خوبم در بزرگترین انجمن تخصصی GIS ایران
حق با شماست
من به شخصه از تمام دوستان همیشه آنلاین که در این انجمن زحمت میکشند و پست های کاربردی به اشتراک میگذارندو پاسخگوی بی مزد و منت سوالات تخصصی کاربران عزیز هستند تشکر ویژهدارم و قدر دان زحماتشان هستم.
امیدوارم کاربران عزیزی که شاهد زحمتهای این بزرگواران هستند با تشکری هرچند ساده و دادن اعتبار به دوستان پاسخگوی محبت های علمیشان باشند.
پاسخ
(۰۹-۱۲-۱۳۹۳، ۱۰:۵۶ ب.ظ)sam nuri نوشته است: با سلام
بله مهندس جان توجه کردم . دوستان بدون هیچ چشمداشتی واقعا زحمت میکشن ولی واقعا اگه یه وقتایی یه تشکر خیلی کوچک ازشون نشه موجب دلسردی میشه واقعا جا داره تو همین پست از شما جناب مهندس فردین احمدی،مهندس مهدی مرادی،مهندس آژغ،مهندس جهانگیری،مهندس شهرام ملکی ،مهندس چراغوندی، مهندس داداشی و بقیه دوستان نهایت تشکر و سپاس رو دارم واقعا خسته نباشید .واقعا باید قدر شما مهندسان گرامی رو دونست .

ممنون مهندس شما لطف داری. توی این اسامی جای اسم شما خالی بود!
منم به نوبه خودم از شما و همه زحمت کشان و دلسوزان این انجمن تشکر میکنم
پرواز را به خاطر بسپار...
پرنده مردنیست
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آگهی استخدام مرکز مطالعات و تحقیقات معماری و شهرسازی ایران فردین آژغ 0 45,123 ۰۸-۱۸-۱۳۹۹، ۱۲:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
  اطلاع از جدیدترین آگهی‌های استخدامی و بازار کار فردین آژغ 0 20,347 ۰۸-۱۶-۱۳۹۹، ۰۵:۲۴ ب.ظ
  هدیه به کاربران فعال در ArcGIS.ir فردین آژغ 0 25,073 ۰۹-۲۷-۱۳۹۸، ۱۱:۰۵ ق.ظ
  همکاری در تولید محتوای آموزشی فردین آژغ 2 20,673 ۰۴-۰۲-۱۳۹۸، ۰۶:۲۷ ب.ظ
  آگهی استخدام فردین آژغ 0 20,808 ۰۲-۲۱-۱۳۹۸، ۱۱:۵۷ ق.ظ
  استخدام کارشناس GIS فردین آژغ 0 20,883 ۰۱-۲۱-۱۳۹۸، ۰۲:۱۱ ب.ظ
  درخواست همکاری فردین آژغ 0 20,139 ۰۱-۲۱-۱۳۹۸، ۱۱:۱۵ ق.ظ
  مسابقه زرجوب فردین آژغ 0 20,456 ۰۹-۲۸-۱۳۹۷، ۱۲:۰۹ ب.ظ
  اطلاعیه امریه خدمت سربازی پژوهشگاه هوافضا فردین آژغ 0 20,546 ۰۸-۲۸-۱۳۹۷، ۱۱:۱۶ ق.ظ
  استخدام فارغ التحصیل شهرسازی فردین آژغ 0 20,548 ۰۸-۲۴-۱۳۹۷، ۰۹:۱۶ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

برای عضویت در خبرنامه جی آی اس ایمیل خود را وارد نمایید:

Delivered by خبرنامه جی آی اس