انجمن جی آی اس (GIS)

نسخه‌ی کامل: سوال؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
1- مختصات 4 نقطه یک محدوده رو تو گوگل ارث بنچ مارک کردم و ازش خروجی گرفتم.بعد عکس رو تو آرک مپ اد کردم ولی مختصات نقاط بنچ مارک رو اشتباه نشون میده....مشکل چیه؟چیکار باید بکنم؟
2- اگه من بخوام عکس خروجی از گوگل ارث رو با TIN خطوط تراز محدوده تو آرک سین منطبق کنم با توجه به اینکه عکس خروجی یکم خارج از محدوده رو نشون میده موقع انطباق عکس رو لایهTIN خطا میده یا نه؟ممنون میشم راهنماییم کنید.
کسی نبود سوال ما رو جواب بده؟لطقا کمکم کنید
عکس رو ژئورفرنس کردید؟
یعنی چی اشتباه نشون میده میشه تصویرشو بذاری ببینیم؟
(۰۸-۱۰-۱۳۹۲، ۱۲:۳۴ ق.ظ)majid-karimi نوشته است: [ -> ]عکس رو ژئورفرنس کردید؟

بعد از اینکه تو گوگل ارث نقاط رو بنچ مارک کردم...بازم باید تو آرک مپ ژئورفرنس کنم؟
(۰۸-۰۹-۱۳۹۲، ۰۵:۱۱ ب.ظ)karimireza نوشته است: [ -> ]1- مختصات 4 نقطه یک محدوده رو تو گوگل ارث بنچ مارک کردم و ازش خروجی گرفتم.بعد عکس رو تو آرک مپ اد کردم ولی مختصات نقاط بنچ مارک رو اشتباه نشون میده....مشکل چیه؟چیکار باید بکنم؟
2- اگه من بخوام عکس خروجی از گوگل ارث رو با TIN خطوط تراز محدوده تو آرک سین منطبق کنم با توجه به اینکه عکس خروجی یکم خارج از محدوده رو نشون میده موقع انطباق عکس رو لایهTIN خطا میده یا نه؟ممنون میشم راهنماییم کنید.

مشکلم حل شد ممنون