انجمن جی آی اس (GIS)

نسخه‌ی کامل: كدر نشان دادن گوگل ارث
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
من وقتي از گوگل ارث استفاده مي كنم كدر نشون ميده ميده منظورم كدري نيست كه موقع تازه باز كردن رخ ميده كدري شبيه دود هست...جايي هست بتونم تنظيمش كنم براي اينكه كدري ازبين بره؟
بعضی جاهایی که شما در گوگل ارث از تصاویر ماهواره ای آن استفاده میکنید به علت وجود ابر کیفیت خوبی ندارند شما یا میتوانید زمان تصویر را در گوگل ارث عوض کنید و یا از نرم افزارهای دیگری استفاده کنید مثل microsoft sattelite downloader که تصاویر bing را دانلود میکند.
من همین مشکل را برای جزایر خلیج فارس داشتم که بر روی منطقه شهری جزیره لاوان در گوگل ارث ابر بود اما با استفاده از این نرم افزار توانستم عکس ماهواره ای جدید تر و با کیفیت بالاتری بگیرم و بعد در Arcmap آن را ژئو رفرنس کنم
(۰۹-۰۱-۱۳۹۲، ۰۲:۰۴ ق.ظ)فردین آژغ نوشته است: [ -> ]بعضی جاهایی که شما در گوگل ارث از تصاویر ماهواره ای آن استفاده میکنید به علت وجود ابر کیفیت خوبی ندارند شما یا میتوانید زمان تصویر را در گوگل ارث عوض کنید و یا از نرم افزارهای دیگری استفاده کنید مثل microsoft sattelite downloader که تصاویر bing را دانلود میکند.
من همین مشکل را برای جزایر خلیج فارس داشتم که بر روی منطقه شهری جزیره لاوان در گوگل ارث ابر بود اما با استفاده از این نرم افزار توانستم عکس ماهواره ای جدید تر و با کیفیت بالاتری بگیرم و بعد در Arcmap آن را ژئو رفرنس کنم

نرم افزار رو دانلود كردم و لي وقتي مختصات رو وارد ميكنم مينويسه 97000 تا عكس رو دانلود بايد كنم واقعا اينطوره؟عكساشم خيلي كوچيكه
بله خب محدودتون احتمالا خیلی بزرگه و با زوم بالا زدین دانلود این ها شاید 400 مگابایت بشه اما عکسی که میسازه یه چیزی نزدیک به 6 یا 7 گیگ میشه