انجمن جی آی اس (GIS)

نسخه‌ی کامل: درخواست برای تکمیل پرسشنامه AHP
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
من برای پایان نامه ام نیاز به ارزش گذاری معیارها و زیر معیارها دارم. برای این منظور از روش AHP استفاده شده است و نیاز به اخذ نظر کارشناسان می باشد. به همین جهت پرسشنامه ای تدوین شده است که شما دوستان در صورت تمایل می توانید پرسشنامه مذکور را پس از دانلود تکمیل نموده و به ایمیل ma.ghorchiani@yahoo.com ارسال کنید یا در همین پست آپلود کنید.
در پایان لازم به ذکر است همکاری شما در تکمیل پرسشنامه کمک شایان توجهی در ادامه مسیر خواهد داشت و به همین خاطر از همکاری شماکمال تشکر و قدردانی را دارم.
(۰۹-۱۸-۱۳۹۲، ۰۷:۱۱ ب.ظ)mahbubeh نوشته است: [ -> ]سلام دوستان
من برای پایان نامه ام نیاز به ارزش گذاری معیارها و زیر معیارها دارم. برای این منظور از روش AHP استفاده شده است و نیاز به اخذ نظر کارشناسان می باشد. به همین جهت پرسشنامه ای تدوین شده است که شما دوستان در صورت تمایل می توانید پرسشنامه مذکور را پس از دانلود تکمیل نموده و به ایمیل ma.ghorchiani@yahoo.com ارسال کنید یا در همین پست آپلود کنید.
در پایان لازم به ذکر است همکاری شما در تکمیل پرسشنامه کمک شایان توجهی در ادامه مسیر خواهد داشت و به همین خاطر از همکاری شماکمال تشکر و قدردانی را دارم.
موفق باشید
(۰۹-۱۸-۱۳۹۲، ۰۷:۱۱ ب.ظ)mahbubeh نوشته است: [ -> ]سلام دوستان
سلام موفق باشید
با سلام
از همه دوستانی که لطف کردند، پرسشنامه را تکمیل و در همین پست آپلود کردند و یا پرسشنامه تکمیل شده را به ایمیل من ارسال نمودند بسیار سپاس گذارم...
پرسشنامه ها به حد نصاب مورد نظر رسیده است و برای دوستانی که از این پس این مطلب را مشاهده می کنند، نیازی به تکمیل پرسشنامه وجود ندارد...