انجمن جی آی اس (GIS)

نسخه‌ی کامل: کنکور ارشد سنجش از دور وسیستم اطلاعات جغرافیایی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام.کتاب برای ریاضیات وآمار کنکورارشد سنجش از دور وسیستم اطلاعات جغرافیایی چی توصیه میکنید دوستان؟؟
سلام.اگر از ریاضیات را از مبتدی میخواهید فرابگیرید بهتر است از کتب دبیرستان استفاده کنید ولی اگر اشنایی با مباحث مقدماتی ریاضی دارید کتاب ریاضی هادی رنجبران گزینه خوبی می باشد
زیاد برای خوندن ریاضی خودتونو گیج نکنید به سر فصلایی که هست و توی کنکور هرساله تکرار میشه رجوع کنید و ببینید کدومیک ازونا رومیتونید مسلط بشید بعد مبحث رو مطالعه کنید و در آخر هم هر تستی که مربوط به اون هست رو از هر کتابی که گیر آوردید بزنید حتی کتابای گاج...کتاب رنجبران هم که فرمودند خوبه ولی مباحث رو کمی پیچیده گفته...موفق باشین
(۰۱-۲۴-۱۳۹۳، ۱۱:۴۱ ق.ظ)kafinet2 نوشته است: [ -> ]سلام.اگر از ریاضیات را از مبتدی میخواهید فرابگیرید بهتر است از کتب دبیرستان استفاده کنید ولی اگر اشنایی با مباحث مقدماتی ریاضی دارید کتاب ریاضی هادی رنجبران گزینه خوبی می باشد
مرسی از کمکتون

(۰۱-۲۵-۱۳۹۳، ۰۴:۰۱ ب.ظ)saharmahmoodi نوشته است: [ -> ]
(۰۱-۲۴-۱۳۹۳، ۱۱:۴۱ ق.ظ)kafinet2 نوشته است: [ -> ]سلام.اگر از ریاضیات را از مبتدی میخواهید فرابگیرید بهتر است از کتب دبیرستان استفاده کنید ولی اگر اشنایی با مباحث مقدماتی ریاضی دارید کتاب ریاضی هادی رنجبران گزینه خوبی می باشد
مرسی از کمکتون. جزوات دیگر از کجا میتونم پیدا کنم؟انقلاب کتاب فروشی خاصی هست؟
(۰۱-۲۴-۱۳۹۳، ۰۶:۴۰ ب.ظ)samira sharafi نوشته است: [ -> ]زیاد برای خوندن ریاضی خودتونو گیج نکنید به سر فصلایی که هست و توی کنکور هرساله تکرار میشه رجوع کنید و ببینید کدومیک ازونا رومیتونید مسلط بشید بعد مبحث رو مطالعه کنید و در آخر هم هر تستی که مربوط به اون هست رو از هر کتابی که گیر آوردید بزنید حتی کتابای گاج...کتاب رنجبران هم که فرمودند خوبه ولی مباحث رو کمی پیچیده گفته...موفق باشین
مشکل من اینه که من سرفصل هایی که برا ریاضی هست نمیدونم.سر فصل ریاضی از کجا میتونم گیر بیارم

(۰۱-۲۶-۱۳۹۳، ۰۳:۳۰ ب.ظ)saharmahmoodi نوشته است: [ -> ]
(۰۱-۲۴-۱۳۹۳، ۰۶:۴۰ ب.ظ)samira sharafi نوشته است: [ -> ]زیاد برای خوندن ریاضی خودتونو گیج نکنید به سر فصلایی که هست و توی کنکور هرساله تکرار میشه رجوع کنید و ببینید کدومیک ازونا رومیتونید مسلط بشید بعد مبحث رو مطالعه کنید و در آخر هم هر تستی که مربوط به اون هست رو از هر کتابی که گیر آوردید بزنید حتی کتابای گاج...کتاب رنجبران هم که فرمودند خوبه ولی مباحث رو کمی پیچیده گفته...موفق باشین
مشکلی با مباحث ریاضی ندارم.مشکل من اینه که من سرفصل هایی که برا ریاضی هست نمیدونم.سر فصل ریاضی از کجا میتونم گیر بیارم