انجمن جی آی اس (GIS)

نسخه‌ی کامل: بهترین سایت جی آی اس ایران تشکر از همه دوستان
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان
چند ماهی از عضو شدنم تو این سایت میگذره
فعالیتم چندان نبوده اما کم هم نبوده
تقریبا 126 تا ارسال داشتم و 19 تا اعتبار
اما واقعا از فعالیت خودم زیاد راضی نیستم چون شاید نتونستم به کسی کمک کرده باشم
اما حیفم اومد که از فعالیت دوستان و اعضای این انجمن تو یه پستی تشکر نکنم.
پست های آقای داداشی جواب های آقای مرادی،سام نوری،گنجور و سایر دوستانی که تو این نوشته مجال نیست ازشون اسم برده بشه کمال تشکر رو دارم.
دلم میخواد هر کی که این پست رو میخونه اگه از فعالیت هر کدوم از این دوستان تونسته استفاده کنه بتونه یه تشکر زبونی کوچیک ازشون بکنه
چون واقعا خیلیا تو این انجمن بهمون کمک میکنن.
راستی من پایان نامم رو هم با نمره عالی دفاع کردم با کمک این دوستانSmile
از همتون ممنونم
بنده هم به نوبه ی خودم از تمام دوستان که بی چشم داشت در این مدت در انجمن فعالیت داشتن نهایت سپاس و تشکر رو دارم. امیدوارم هر روز شاهد پیشرفت این عزیزان باشیم
سمانه خانم سلام
درود بر شما بخاطر یاد آوریتون
اتفاقا من از مقاله ی شما استفاده کردم و برای یکی از دوستانم فرستادم که بابتش چقد از من تشکر کرد و من هم الان از شما تشکر میکنم.بابت پایان نامتون تبریک..به امید موفقیتهای روزافزون...
از آقایان آژغ و داداشی هم سپاسگزاری میکنم.فیلمای آموزشی آقای داداشی که معرکس...
دوستان همگی موفق و سربلند...
سلام
منم به نوبه خودم کمال تشکر را از شما دارم .من همیشه اینو گفتم همه چیز را همگان دانند.خوشحالم اگه تونستم خدمتی به دوستانم کرده باشم.
همچنین از دوستان خوبم مهندسان گرامی
فردین آژغ،دلدار چراغوندی،مهدی جهانگیری،مهدی مرادی،فردین احمدی و تمام دوستان مدیریت نهایت تشکر را دارم.
به امید موفقیت همه شما سروران گرامی!
واقعا سایت مفید و با ارزشیه از همه دوستان کمال تشکر رو دارم بخصوص از آقای آژغ که تمام جوابهاشون بی برو برگرد درستن.
آرزوی سلامتی و موفقیت برای همه اعضای انجمن رو دارم.
من هم از همه دوستان تشکر میکنم با حوصله و دقت زیاد سوالات رو جواب میدن. یه تشکر ویژه هم دارم از آقای آژغ که این سایت رو پایه گذاری کردن و تشکر از اقای چراغوندی که در نبود اقای آژغ (خدمت مقدس سربازی Smile ) چراغ سایت رو روشن نگه داشتن
من هم به نوبه جا داره از تمامي دوستان بسيار عزيز در اين سايت تشكر و قدرداني كنم
ای بابا نگاه کن دوستمون رفته سربازی تازه با خبر شدم.
جا داره منم از تمامی دوستان تشکر کنم و یه خسته نباشید با عزت به همتون بگم.انشالله که همیشه پایدار باشید.
یا علی
سلام
منم بینهایت تشکر میکنم از همه دوستان. مطالب واقعا کاربردی و به روزه. دوستان هم خیلی خوب راهنمایی میکنن.واقعا ممنون از لطف همه
سلام
من هم به نوبه خودم از همه دوستان تشکر میکنم. واقعا سایت خوبیه امیدوام همیشه به همین منوال باشه.
صفحه‌ها: 1 2