انجمن جی آی اس (GIS)

نسخه‌ی کامل: مشکل در لایسنس arc gis 10.1
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
هیچ وقت تو نصب ارک جی ای اس مشکلی ندیده بودم این بار فراموش کردم دیسکانکت شم و متصل به اینترنت نرم افزارو نصب کردم . انیستال کردم و دوباره دیسکانکنت نرمافزارو نصب کردم اما هر کاری می کنم دیگه لایسنس فعال نمی شه.به خاطر اتصال به اینترنت در دفعه اول بوده این مشکل آیا؟ راه حلی وجود داره؟ یا باید ویندوز عوض کنم؟ متشکر
سلام
دوست گرامی این بخاطر اتصال به اینترنت به نظر من نمیتونه باشه شما احتمالا اسم کامپیوتر رو بعد از ویندوز عوض کردن تغییر داده اید و باید در فایلی که به فرمت نوتپد هستش و به service داخل License File فایل الحاقی میباشید به اسم جدید کامپیوترتان تغییر دهید.
اگه خطایی میده اون خطا رو میشه بگی؟
این لایسنس رو هم امتحان بکن البته اول مال خودتو کامل حذفش کن.
(۰۳-۲۴-۱۳۹۳، ۱۱:۰۲ ب.ظ)شهرام ملکی نوشته است: [ -> ]سلام
دوست گرامی این بخاطر اتصال به اینترنت به نظر من نمیتونه باشه شما احتمالا اسم کامپیوتر رو بعد از ویندوز عوض کردن تغییر داده اید و باید در فایلی که به فرمت نوتپد هستش و به service داخل License File فایل الحاقی میباشید به اسم جدید کامپیوترتان تغییر دهید.
اگه خطایی میده اون خطا رو میشه بگی؟
این لایسنس رو هم امتحان بکن البته اول مال خودتو کامل حذفش کن.

لایسنس رو روی یه سیستم دیگه امتحان کردم جواب داد. رو سیستم شرکتی که تازه استخدام شدم می خواستم نصب کنم که اینطور شد.حالا فکر می کنن من ناشیم SadSad
اسم کامپیوتر رو هم موقع راه انداختن لایسنس در فایل service همون اسمی که در حال حاضر کامپیوتر داره وارد کردم Huh
احتمال خرابی ریجستری کامپیوتر هم وجود داره به عبارت دیگه احتمالش هست که قسمت ریجستری مربوطه خراب شده از این نرم افزار هم میتونی برای تعمیر ریجستری کمک بگیرید.
با سلام شما باید موقع نصب اسم کامپیوتری که روش نصب می کنید رو باید در قسمت مربوطه بنویسید . یه سر به lmtools نرم افزار بزنید و مسیر لایسنز رو انتخاب کنید و دوباره start کنید شاید مشکل برطرف بشه.