انجمن جی آی اس (GIS)

نسخه‌ی کامل: سوال
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام من یک نقشه را گلچین کردم یک تعداد نوشته هافارسی رااز خود gis گرفتم ویک تعداد نوشته ها فارس را از صحفه ورد واردکردم وقتی که اکسپورت pdfمیگرم یک تعداد مستطیل ها کنار نوشته ها میاید با gis 10.1 اکسپورت گرفتم وبا gis 9.3 کار شده نمدونم مشکل کجاست
(۰۳-۲۶-۱۳۹۳، ۱۰:۰۶ ق.ظ)ghulamreza نوشته است: [ -> ]سلام من یک نقشه را گلچین کردم یک تعداد نوشته هافارسی رااز خود gis گرفتم ویک تعداد نوشته ها فارس را از صحفه ورد واردکردم وقتی که اکسپورت pdfمیگرم یک تعداد مستطیل ها کنار نوشته ها میاید با gis 10.1 اکسپورت گرفتم وبا gis 9.3 کار شده نمدونم مشکل کجاست

سلام
شما اکسپورت رو بصورت jpg بگیرید بعدا فرمت jpg رو به pdf تبدیل کنید
(۰۳-۲۶-۱۳۹۳، ۱۰:۰۶ ق.ظ)ghulamreza نوشته است: [ -> ]سلام من یک نقشه را گلچین کردم یک تعداد نوشته هافارسی رااز خود gis گرفتم ویک تعداد نوشته ها فارس را از صحفه ورد واردکردم وقتی که اکسپورت pdfمیگرم یک تعداد مستطیل ها کنار نوشته ها میاید با gis 10.1 اکسپورت گرفتم وبا gis 9.3 کار شده نمدونم مشکل کجاست

سوالتون یه مقدار نامفهومه. اگه بتونید فایل pdf نقشتون رو بذارید شلید بشه بهتر نظر داد
شما فونت مورد استفاده رو عوض کنید مشکل حله
به نظر من هم مشکل در فونت است فقط همون فونت های که از ورد اورده بودم کنارش یک سلسله مستطیل ها اضافه میشه به نظرتون کدام فونت را بگیریم که دیگه این مستطیل ها نباشه چون وقتی که اکسپورت میگریم باید pdf باشه با فارمت cmyk باشه نه rgb