انجمن جی آی اس (GIS)

نسخه‌ی کامل: نقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام من نقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM)یک شهر را می خواستم از کجا باید تهیه کنم یا اگر سایتی موجود است معرفی کنید ممنوع
با سلام

من لایه dem کل ایران رو دارم.فقط لطفا به من بگین برای چه منظوری و با چه دقتی می خواهید
دوست عزیز سایت usgs.com مدل رقومی ارتفاعی استر رو با دقت 30 متر از تمام مناطق جهان داره، بعد از رجیستر شدن تو این سایت میتونین به راحتی تصویر و مدل رقومی ارتفاعی رو دانلود کنین
(۰۸-۰۱-۱۳۹۳، ۰۷:۴۳ ب.ظ)shiravand نوشته است: [ -> ]سلام
من فایل dem این قسمت رو که براتون پیوست کردم رو میخوام میتوین برام بفرستین؟
مرز حوضه نجف آباد هستش

سلام لایه تون رو دانلود فرمایید
(۰۵-۱۳-۱۳۹۳، ۱۱:۲۳ ق.ظ)ali ghorbani irani نوشته است: [ -> ]با سلام

من لایه dem کل ایران رو دارم.فقط لطفا به من بگین برای چه منظوری و با چه دقتی می خواهید

با سلام ببخشید کمترین دقتی که برا نقشه دمتون دارین چند متر است؟
با سلام. من نقشه dem با دقت 50 متر برای قسمت رودبار منجیل استان گیلان رو میخوام. ممنون میشم کمکم کنید
(۰۵-۱۴-۱۳۹۳، ۱۲:۴۴ ق.ظ)RS_girl نوشته است: [ -> ]دوست عزیز سایت usgs.com مدل رقومی ارتفاعی استر رو با دقت 30 متر از تمام مناطق جهان داره، بعد از رجیستر شدن تو این سایت میتونین به راحتی تصویر و مدل رقومی ارتفاعی رو دانلود کنین

سلام من اين سايتي روكه ميگين رفتم ولي نتونستم چيزي رودانلودكنم يعني اصلاهيچ نقشه demتواين سايت نيستش ميتونين بيشترراهنمايي كنين.
با سلام در سایت زیر که متعلق به سازمان علوم و زمین ایالات متحده امریکا می باشد به راحتی می توانید مدل رقومی ارتفاع مورد نظر تان و همچنین دهها محصول دیگر مرتبط با زمین را کاملا رایگان دریافت نمائید.برای دانلود از سایت می بایست در سابت ثبت نام نمائید
http://gdex.cr.usgs.gov/gdex/
به یاد داشته باشید که قبل از استفاده از برنامه های تحت وب سازمان USGS همیشه آخرین نسخه برنامه JAVA را در سیستم تان نصب نمائید
موفق باشید
سپاس از دوستان...
دوست عزیز مال شهر مشهد رو هم دارین؟
صفحه‌ها: 1 2