انجمن جی آی اس (GIS)

نسخه‌ی کامل: کار باERDAS 2014??
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان محترم سایتARCGIS
در مورد کار با نرم افزارERDAS2014 کسی آموزشی به صورت فیلم یا...دارید؟
اگر هم بلدید میشه ی توضیحاتی بدید؟
پیشاپیش تشکر می کنم از همه تون
با سلام به شما دوست گرامی
این ورژن خاص مد نظرتونه
یا در کل کار با نرم افزار Erdas رو میخواهید بدونید؟
نرم افزارهای سنجش از دور بسیار وسیع و پرکاربردند
کدوم قسمت مد نظرتونه اگه بتونم کمکی کنم
سلام جناب احمدی ممنون از لطفتون
درمورد همین ورژن 2014 میخوام بدونم..
stack کردن یا subset یاهمین کارای ساده ولی یه جور قابل فهم که بشه برای افراد مبتدی ارایه داد.
من اصلا تسلط روی این نرم افزار با هر ورژنیش ندارم.
ممنون میشم
فیلمای کلاسی دکتر ولیزاده بهترین منبع برا یادگیری هستن میتونین ازش فیلمای این دو سه سال رو که کلاس تدریس کرده و ضبط کرده رو بگیرین. چندتام گزارش کار کلاسی من نوشتم که براتون ایمیل میکنم
(۰۸-۲۰-۱۳۹۳، ۰۱:۲۱ ب.ظ)behdad نوشته است: [ -> ]فیلمای کلاسی دکتر ولیزاده بهترین منبع برا یادگیری هستن میتونین ازش فیلمای این دو سه سال رو که کلاس تدریس کرده و ضبط کرده رو بگیرین. چندتام گزارش کار کلاسی من نوشتم که براتون ایمیل میکنم

ممنوووون
سلام
اگه ميشه لينک اين آموزش رو بذاريد تا ما هم بتونيم دانلود کنيم
ممنون
فیلمای کلاسی حجمشون 700 مگ هستش امکان آپلود نیست.
سلام به سایت علمی تخصصی محیط زیست بریدhttp://suoe.ir/
و کتاب مبانی سنجش از دور کاربردی با تاکید بر پردازش تصاویر ماهواره ای تألیف دکتر علی اکبر رسولی رجوع کنید....کتاب بسیار عالی است و خیلی موارد را به شما کمک میکند. فقط اگر ایکونی رو نتونستید پیدا کنید از helpنرم افزار جستجو کنید. موفق باشید.
دکتر رسولی استادم هستن..کتابشون رو هم دارم.اما متاسفانه کتاب ایشون با نسخه 2011هست فک کنم.من با نسخه2014 میخواستم.
کتاب دکتر رسولی با ورژن 8.4 هستش کتابش قدیمی شده خودش توی کلاس گفت که این کتاب دیگه منسوخ شده . ولی قسمت مبانیش خوبه
صفحه‌ها: 1 2