انجمن جی آی اس (GIS)

نسخه‌ی کامل: tutorial نرم افزار idrisi
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
من نرم افزار ایدریسی رو نصب کردم.حالا میخوام از روی کتاب تمرین هاش رو انجام بدم ولی تو جایی که نصبش کردم tutorial وجود نداره....از دوستان کسی هست tutorial نرم افزار ایدریسی رو داشته باشه؟
(۰۸-۲۵-۱۳۹۳، ۰۴:۲۷ ب.ظ)karimireza نوشته است: [ -> ]من نرم افزار ایدریسی رو نصب کردم.حالا میخوام از روی کتاب تمرین هاش رو انجام بدم ولی تو جایی که نصبش کردم tutorial وجود نداره....از دوستان کسی هست tutorial نرم افزار ایدریسی رو داشته باشه؟

وقتی نرم افزار نصب میشه همراه با نصب دیتاهای توتوریالش در مسیر document سیستم قرار میگیره و از منوی help نرم افزار پی دی اف توتوریالش رو میتونید باز کنید.
از راهی که شما گفتید رفتم ولی tutorial به صورت پی دی اف هست.پس من فایل تمرین رو از کدام مسیر پیدا کنم؟؟؟
(۰۸-۲۵-۱۳۹۳، ۰۸:۲۷ ب.ظ)karimireza نوشته است: [ -> ]از راهی که شما گفتید رفتم ولی tutorial به صورت پی دی اف هست.پس من فایل تمرین رو از کدام مسیر پیدا کنم؟؟؟
f
دیتا ها همانطور که گفتم در C:\Users\Public\Documents\IDRISI Tutorial Data قرار داره.
(۰۸-۲۶-۱۳۹۳، ۱۲:۰۷ ق.ظ)مهدی مرادی نوشته است: [ -> ]
(۰۸-۲۵-۱۳۹۳، ۰۸:۲۷ ب.ظ)karimireza نوشته است: [ -> ]از راهی که شما گفتید رفتم ولی tutorial به صورت پی دی اف هست.پس من فایل تمرین رو از کدام مسیر پیدا کنم؟؟؟
f
دیتا ها همانطور که گفتم در C:\Users\Public\Documents\IDRISI Tutorial Data قرار داره.

خیلی ممنون پیدا کردم