انجمن جی آی اس (GIS)

نسخه‌ی کامل: مکان یابی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام یک سوالی از خدمت دوستان داشتم من نقشه کد یک شهر را اماده کردم می خواستم بر روی این نقشه عملیات مکان یابی ازقبیل انتخاب واحدهای صنعتی ،ایجاد پارک،احداث کتابخانه را انجام دهم ولی موفق نشدم از دوستان تقاضا دارم نقشه زیر را یک مطالعه کنند و موارد و اطلاعاتی که مورد نیاز است را بگویند تا آنها را بر طرف کنم.
(۰۹-۰۵-۱۳۹۳، ۱۰:۳۳ ق.ظ)fariba نوشته است: [ -> ]سلام یک سوالی از خدمت دوستان داشتم من نقشه کد یک شهر را اماده کردم می خواستم بر روی این نقشه عملیات مکان یابی ازقبیل انتخاب واحدهای صنعتی ،ایجاد پارک،احداث کتابخانه را انجام دهم ولی موفق نشدم از دوستان تقاضا دارم نقشه زیر را یک مطالعه کنند و موارد و اطلاعاتی که مورد نیاز است را بگویند تا آنها را بر طرف کنم

سلام
من جواب شما رو تو پست مشابهی که در این زمینه زدید ارسال کردم.
به اون پست برای پیگیری جوابتون برید.

نقشه ی dwg
(۰۹-۰۵-۱۳۹۳، ۱۰:۵۵ ق.ظ)Parvane نوشته است: [ -> ]
(۰۹-۰۵-۱۳۹۳، ۱۰:۳۳ ق.ظ)fariba نوشته است: [ -> ]سلام یک سوالی از خدمت دوستان داشتم من نقشه کد یک شهر را اماده کردم می خواستم بر روی این نقشه عملیات مکان یابی ازقبیل انتخاب واحدهای صنعتی ،ایجاد پارک،احداث کتابخانه را انجام دهم ولی موفق نشدم از دوستان تقاضا دارم نقشه زیر را یک مطالعه کنند و موارد و اطلاعاتی که مورد نیاز است را بگویند تا آنها را بر طرف کنم

سلام
من جواب شما رو تو پست مشابهی که در این زمینه زدید ارسال کردم.
به اون پست برای پیگیری جوابتون برید.

نقشه ی dwg
سلام ممنوع ،توضیحاتتون کامل بود من تا حدود زیادی از اشکالاتم را توانستم برطرف کنم . اگر برایتون مقدور است نوع کاربریهای که در لایه rayan در اتو کد ایجاد کردید برایم ارسال کن. ممنوع