انجمن جی آی اس (GIS)

نسخه‌ی کامل: ناخوانا بودن جدول Attributes
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
1.جدول Attributes در بعضی از فیلدهای آن ناخوانا می باشد (در پیوست آوردم). فرمت های فارسی و انگلیسی زیادی هم نصب کردم. لطف می کنید اگر بگید برای رفع این مشکل چکار کنم؟؟؟
2. چطور میشه که فیلدهای Attributes را به اکسل انتقال بدم؟؟؟

با تشکر از همه دوستانم
(۰۹-۲۷-۱۳۹۳، ۰۱:۵۶ ب.ظ)khaledmoradi نوشته است: [ -> ]با سلام
1.جدول Attributes در بعضی از فیلدهای آن ناخوانا می باشد (در پیوست آوردم). فرمت های فارسی و انگلیسی زیادی هم نصب کردم. لطف می کنید اگر بگید برای رفع این مشکل چکار کنم؟؟؟

با تشکر از همه دوستانم

شما باید از مسیر control panel>>>region and language settin>>>format تنظیمات فرمت رو روی persian بذارین و همچنین در قسمت administrative در قسمت language for non uniqode program آن را هم به persian تغییر داده سپس ازتون میخواد که restart کنید و بعد از انجام آن دیگه این مشکل را نخواهید داشت. موفق باشید
(۰۹-۲۷-۱۳۹۳، ۰۲:۴۲ ب.ظ)karimireza نوشته است: [ -> ]
(۰۹-۲۷-۱۳۹۳، ۰۱:۵۶ ب.ظ)khaledmoradi نوشته است: [ -> ]با سلام

با تشکر از همه دوستانم

شما باید از مسیر control panel>>>region and language settin>>>format تنظیمات فرمت رو روی persian بذارین و همچنین در قسمت administrative در قسمت language for non uniqode program آن را هم به persian تغییر داده سپس ازتون میخواد که restart کنید و بعد از انجام آن دیگه این مشکل را نخواهید داشت. موفق باشید

با سلام
الرن آغرلماسن (دستت درد نکنه).
حل شد.
یاشاسن آذربایجان