انجمن جی آی اس (GIS)

نسخه‌ی کامل: مشکل درطبقه بندی تصاویر رستری arcmap
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[attachment=2636]سلام دوستان عزیز؛ جی ای اس 10.1 دارم که جدیدا نمیتونم طبقاتم رو طبقهبندی کنم یعنی گزینه reclassify رو میزنم باز میشه اما طبقه ای وجود نداره اصلا.میخوام بدونم این پیغامی رو که پیوست میکنم.دلیلش چیه تا حلش کنم. Huh
(۰۹-۲۹-۱۳۹۳، ۱۲:۵۹ ب.ظ)maryam64 نوشته است: [ -> ]سلام دوستان عزیز؛ جی ای اس 10.1 دارم که جدیدا نمیتونم طبقاتم رو طبقهبندی کنم یعنی گزینه reclassify رو میزنم باز میشه اما طبقه ای وجود نداره اصلا.میخوام بدونم این پیغامی رو که پیوست میکنم.دلیلش چیه تا حلش کنم. Huh

شما اول باید از قسمت سیمبولوژی لایه ای که میخواید طبقه بندی کنید از قسمت یونیک ولیوو هیستوگرامش رو درست کنید بعد با ابزار مربوطه طبقه بندی کنید
(۰۹-۲۹-۱۳۹۳، ۰۱:۱۶ ب.ظ)مهدی مرادی نوشته است: [ -> ]
(۰۹-۲۹-۱۳۹۳، ۱۲:۵۹ ب.ظ)maryam64 نوشته است: [ -> ]سلام دوستان عزیز؛ جی ای اس 10.1 دارم که جدیدا نمیتونم طبقاتم رو طبقهبندی کنم یعنی گزینه reclassify رو میزنم باز میشه اما طبقه ای وجود نداره اصلا.میخوام بدونم این پیغامی رو که پیوست میکنم.دلیلش چیه تا حلش کنم. Huh

شما اول باید از قسمت سیمبولوژی لایه ای که میخواید طبقه بندی کنید از قسمت یونیک ولیوو هیستوگرامش رو درست کنید بعد با ابزار مربوطه طبقه بندی کنید

متشکرم جواب داد.مرسی فراووونBig Grin