انجمن جی آی اس (GIS)

نسخه‌ی کامل: وارد کردن داده به ARCGIS
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان میه تعداد داده از سازمان جنگلها و منابع طبیعی گرفتم
موندم چطوری اینها رو بیارم تو ارک جی ای اس
لطفا کمکم کنید
داده ها رو پیوست کردم لطفا بفرمایید سسیتم مختصات طول و عرض این چی هست و چطوری تبدیل نم تا تو ار جی ای اس بشینه
سلام
به صورت درجه و دقیقه و ثانیه نوشته شده فقط ایرادش اینه که به صورت پشت سر هم نوشتن. توی اکسل براتون ادیت کردم از اون فیلدی که به رنگ زرد در اوردم تو جی ای اس استفاده کنید
(۱۰-۱۸-۱۳۹۳، ۰۳:۳۶ ب.ظ)مهدی جهانگیری نوشته است: [ -> ]سلام
به صورت درجه و دقیقه و ثانیه نوشته شده فقط ایرادش اینه که به صورت پشت سر هم نوشتن. توی اکسل براتون ادیت کردم از اون فیلدی که به رنگ زرد در اوردم تو جی ای اس استفاده کنید
ممنونم مهندس عزیز
من تعداد داده هام خیلی زیاده آیا بایست همه رو بصورت دستی بایست جدادجدا نم از هم؟؟ بصورت درجه و دقیقه و ثانیه؟؟؟؟
راستی مهندس من هر کاری می کنم این دو تا یتون تو ارک جی ای اس نمیاد
تو قسمت اد دیتا x ,y این ستونها نیستش
با سلام
امیدوارم فایل پیوست مشکل شما را برطرف نمایی.
ممنونم مهندس عزیز
بنده دقیقا برابر فایل راهنمای شما جلو میرم اما متاسفانه ستون x ,y ه مد نظر بنده تو فایل هست رو جزوه داده های نرم افزار نمیاره تا انتخاب کنم. لطفا خودتون یه بار امتحان کنید. ستون x ,y که تو فایل ارسالی مهندس جهانگیری با رنگ زرو مشخص شده
سلام
به این خاطر اون فیلد ها رو نمیشناسه که من داخل اونها برای تبیدیل درجه ، دقیقه و ثانیه به درجه و درجات اعشاری از فرمول استفاده کردم. چون داخلش فرمول داشت نمیشناخت.
برای اینکه نرم افزار جی ای اس داده های ستون شما رو بشناسه باید فرمت ستون مورد نظرتون عددی باشه. الان ستونی که با عنوان Xedit و Yedit اضافه کردم رو باید جی ای اس بشناسه
تشکر مهندس عزیز
با سلام
با اون ویرایشی(xedit, yedit) که جناب مهندس جهانگیری زحمتشو کشیدن انجام میگیره
موفق باشید.
(۱۰-۲۱-۱۳۹۳، ۰۳:۲۸ ق.ظ)zabih نوشته است: [ -> ]با سلام
با اون ویرایشی(xedit, yedit) که جناب مهندس جهانگیری زحمتشو کشیدن انجام میگیره
موفق باشید.

ممنونم