انجمن جی آی اس (GIS)

نسخه‌ی کامل: میزان خطا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با ورژن gis 9 میتوان میزان خطای روش کریجینگ را مشخص کرد؟یا حتما باید 10 را نصب کنم؟
در ضمن اگر gis 9 میزان خطای کریجینگ را میدهد در کدام قسمتش هست؟
(۱۰-۳۰-۱۳۹۳، ۰۵:۰۰ ب.ظ)m.jamshidi12 نوشته است: [ -> ]با ورژن gis 9 میتوان میزان خطای روش کریجینگ را مشخص کرد؟یا حتما باید 10 را نصب کنم؟

دوست عزیز برآورد دقت یا خطای روش های زمین امار ارتباطی به ورژن نداره در آخرین مرحله از پنجره هر کدوم از مدلهای زمین آمار اطلاعات آماری مربوط به دقت رو نشون میده.
(۱۰-۳۰-۱۳۹۳، ۰۸:۳۸ ب.ظ)مهدی مرادی نوشته است: [ -> ]
(۱۰-۳۰-۱۳۹۳، ۰۵:۰۰ ب.ظ)m.jamshidi12 نوشته است: [ -> ]با ورژن gis 9 میتوان میزان خطای روش کریجینگ را مشخص کرد؟یا حتما باید 10 را نصب کنم؟

دوست عزیز برآورد دقت یا خطای روش های زمین امار ارتباطی به ورژن نداره در آخرین مرحله از پنجره هر کدوم از مدلهای زمین آمار اطلاعات آماری مربوط به دقت رو نشون میده.

سلام متشکرم از پاسخ شما.من طی 40 سال نقشه خشکسالی با روش کزیجینگ کشیدم اما این پنجره اطلاعات که فرمودید را از کجا باید بیارم؟بعد از کشیدن نقشه ها این اطلاعات را ندیدم.

(۱۱-۰۱-۱۳۹۳، ۰۶:۱۲ ب.ظ)m.jamshidi12 نوشته است: [ -> ]
(۱۰-۳۰-۱۳۹۳، ۰۸:۳۸ ب.ظ)مهدی مرادی نوشته است: [ -> ]

سلام متشکرم از پاسخ شما.من طی 40 سال دوره اماری نقشه خشکسالی با روش کزیجینگ کشیدم اما این پنجره اطلاعات که فرمودید را از کجا باید بیارم؟بعد از کشیدن نقشه ها این اطلاعات را ندیدم.