انجمن جی آی اس (GIS)

نسخه‌ی کامل: تحلیل نمودار پایان نامه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام لطفا در مورد تحلیل نمودارهای پایان نامه ارشد راهنمایی ام کنید.
نمودارهایم رایطه شاخص خشکسالی با اب زیرزمینی هست.که نمودار پراکندگی انها را رسم کردم حال چگونه باید تحلیل کنم؟
با سلام بهتر است یک مورد را آپلود کنید تا بهتر راهنمایی تان کنیم
(۰۵-۰۹-۱۳۹۴، ۰۸:۵۳ ب.ظ)عباسعلی داداشی نوشته است: [ -> ]با سلام بهتر است یک مورد را آپلود کنید تا بهتر راهنمایی تان کنیم

سلام با سپاس فراوان از توجه شما.این نموداری که ارسال کردم رابطه بین شاخص spi و تراز اب زیرزمینی را نشان میدهد.چگونه ان را تحلیل کنم؟
(۰۵-۱۰-۱۳۹۴، ۰۵:۳۸ ب.ظ)m.jamshidi12 نوشته است: [ -> ]
(۰۵-۰۹-۱۳۹۴، ۰۸:۵۳ ب.ظ)عباسعلی داداشی نوشته است: [ -> ]با سلام بهتر است یک مورد را آپلود کنید تا بهتر راهنمایی تان کنیم

سلام با سپاس فراوان از توجه شما.این نموداری که ارسال کردم رابطه بین شاخص spi و تراز اب زیرزمینی را نشان میدهد.چگونه ان را تحلیل کنم؟

تصویری آپلود نشده است اگر در آپلود تصویر در سایت مشکل دارید نمودار را به ایمیل ارسال نمائید
dadashiabbasali@gmail.com
سلام متاسفانه نمیدانم باید چگونه ارسال کنم. در ایمیل خصوصی هم گزینه ای برای ارسال نسیت.لطفا راهنمایی ام کنید
(۰۵-۱۰-۱۳۹۴، ۰۶:۳۷ ب.ظ)m.jamshidi12 نوشته است: [ -> ]سلام متاسفانه نمیدانم باید چگونه ارسال کنم. در ایمیل خصوصی هم گزینه ای برای ارسال نسیت.لطفا راهنمایی ام کنید
به ای
میل من ارسال کنید
dadashiabbasali@gmail.com