انجمن جی آی اس (GIS)

نسخه‌ی کامل: راهنمایی جانمایی سطل زباله
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
میشه در مورد جانمایی سطل زباله با روش gis به من کمک کنید و لطف کنید در مورد نقطه شروع کار من و راهنمایی کنید؟مرسی
سلام لطفا سوال خود را کمی واضح تر بیان نمائید و اینکه از چه پارامترها و مدل هایی قصد دارید استفاده نمائید
(۰۵-۲۸-۱۳۹۴، ۰۱:۰۹ ب.ظ)گلاره نوشته است: [ -> ]میشه در مورد جانمایی سطل زباله با روش gis به من کمک کنید و لطف کنید در مورد نقطه شروع کار من و راهنمایی کنید؟مرسی

با سلام
سال ۹۲ پروژه ای تحت عنوان’ مكان يابي و كدينگ سطل هاي مكانيزه در سطح شهر اراك’ انجام شده که از gis استفاده شده. من اطلاعی درباره نحوه انجامش ندارم. شما ببینید میتونید مطلبی دربارش پیدا کنید.
(۰۵-۲۹-۱۳۹۴، ۰۳:۲۹ ب.ظ)alirezaee نوشته است: [ -> ]
(۰۵-۲۸-۱۳۹۴، ۰۱:۰۹ ب.ظ)گلاره نوشته است: [ -> ]میشه در مورد جانمایی سطل زباله با روش gis به من کمک کنید و لطف کنید در مورد نقطه شروع کار من و راهنمایی کنید؟مرسی

با سلام
سال ۹۲ پروژه ای تحت عنوان’ مكان يابي و كدينگ سطل هاي مكانيزه در سطح شهر اراك’ انجام شده که از gis استفاده شده. من اطلاعی درباره نحوه انجامش ندارم. شما ببینید میتونید مطلبی دربارش پیدا کنید.

mamnoonam az rahnamaeetoon