انجمن جی آی اس (GIS)

نسخه‌ی کامل: سوال در مورد توپولوژی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
دوستان عزیز روش تهیه توپولوژی در جی آی اس چگونه است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز ساخت توپولوژی یکی از مباحث مهم و ساختاری و کمی هم پیچیده و وقت گیر در gisمی باشد برای ساخت توپولوژی اول باید به قوانین توپولوژی تسلط داشته باشید برای ساختن آن هم شما ابتدا با ید یک دیتابیس با یک Feature Datasetساخته عوارض خود را وارد آن کرده و سپس روی Feature Dataset کلیک راست و new وTopologyرا بزنید عوارض خود را انتخاب و قوانین را تعریف کنید تا بعد که در ArcMapبا ابزار Topologyخطاها را تصحیح کنید.
سلام.

امکان آموزش تصویری ندارید؟
برای کسی که تا بحال این کار را انجام نداده درک مطلبی که عنوان کردید با مشکل همراه است.
دوست عزیز حق با شماست؛تا حد امکان سعی خواهم کرد تا آموزشی در این خصوص تهیه کنم،ولی در ابتدا همان طور که گفته بودم باید قوانین توپولوژی را فرا بگیرید من هم قوانین توپولوژی ای را که خود شرکت esri تهیه کرده است را به اشتراک می گذارم امیدوارم که مفید باشد.دوستان اگر منبع کاملتری داشتید لطفا اشتراک بگذارید!
سلام به همه
دوست عزیز به سایت زیر مراجعه کن یه فایل POWER POIN درباره ی توپولوژی هستش امیدوارم که به دردت بخوره راستش من نتونستم آپلودش کنم.
http://s1.picofile.com/file/7355945050/t...y.pdf.html
سلام نحوه ساخت توپولوژی را به صورت ویدیو در فروم قرار دادم اما چون 1 ماه پیش آپلود کردم الان در دسترس نیست از طریق سرچ در فروم قابل دسترسی هست