انجمن جی آی اس (GIS)

نسخه‌ی کامل: دانلود تصاویر ماهواره ای با کیفیت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
باسلام وقت بخیر
بنده برای بررسی تغییرات کاربری اراضی محدوده ای تصاویر لندست 7 رو دریافت کردم ولی تصاویر واضح نیست و نوارشدگی کمی داره از پیش نمایش هم خیلی مشخص نبود راهی هست قبل دانلود بتونم این موضوع رو متوجه بشم
سپاس
(۰۳-۳۱-۱۳۹۵، ۱۰:۳۸ ب.ظ)شوکا نوشته است: [ -> ]باسلام وقت بخیر
بنده برای بررسی تغییرات کاربری اراضی محدوده ای تصاویر لندست 7 رو دریافت کردم ولی تصاویر واضح نیست و نوارشدگی کمی داره از پیش نمایش هم خیلی مشخص نبود راهی هست قبل دانلود بتونم این موضوع رو متوجه بشم
سپاس
تمامي تصاوير ماهواره لندست7 از تاريخ 2003 تا كنون همين شرايط را دارد برو لندست 8 را دانلود كن جوابگوي كارت هست
(۰۳-۳۱-۱۳۹۵، ۱۰:۳۸ ب.ظ)شوکا نوشته است: [ -> ]باسلام وقت بخیر
سپاس

با سلام
لطفا به لینک زیر مراجعه کنید اکستنشن لندست گپ فیل انوی رو دانلود و نصب کنید. با استفاده از این اکستنشن و یک تصویر بدون نوار مربوط به همون منطقه ( تصویر ETM قبل از 2003 ترجیحا همون ماه) میتونید نوارهای سیاه رو پر کنید
http://forum.arcgis.ir/Thread-%D8%A7%D9%...at+gapfill
ممنون از همه دوستان