۰۲-۱۶-۱۳۹۲، ۰۸:۰۲ ب.ظ
۰۲-۱۷-۱۳۹۲، ۱۰:۴۱ ب.ظ
(۰۲-۱۶-۱۳۹۲، ۰۸:۰۲ ب.ظ)me8rdad نوشته است: [ -> ]با سلام
اگه DEM رشت رو با دقت 10 متر بذارید ممنون میشم
Top: 37.34
Bottom: 37.15
Left: 49.49
Right: 49.68
Zone: 39 N
ایشالله خیر ببینید
با تشکر
سلام.
فایلی که براتون ارسال می کنم مربوط به استان گیلانه ولی دقتش رو نمی دونم. در ضمن از سایتی که لینکشو براتون می ذارم می تونید dem کل ایران رو دریافت کنید با همین دقت.
امیدوارم به دردتون بخوره.
http://tonekabon-geography.blogsky.com/1.../post-144/
۰۲-۱۸-۱۳۹۲، ۱۲:۴۲ ق.ظ
درود بر تو دوست عزیز با معرفی خوبت ،جای تشکر بود
۰۲-۱۸-۱۳۹۲، ۰۱:۳۲ ق.ظ
ممنون دوست عزیز اما این دقت مورد نظر من نیست
این فایل شما در لینکهای http://rostangah.ir/?p=1205 و http://geographybank.blogfa.com/post-11.aspx هم وجود داره و من قبلا دانلود کرده بودم اما متاسفانه اینا نیستش..
حتی یه سایت خوب خارجی دیگه هست که با مشخص کردن منطقه مورد نظر میشه DEM مورد نظر رو دانلود کرد http://srtm.csi.cgiar.org/SELECTION/inputCoord.asp که متاسفانه اونم دقتش پائینه.. اما دوستان حتما به این آخری سر بزنند.
بازم ممنون که خواستید کمک کنید!
این فایل شما در لینکهای http://rostangah.ir/?p=1205 و http://geographybank.blogfa.com/post-11.aspx هم وجود داره و من قبلا دانلود کرده بودم اما متاسفانه اینا نیستش..
حتی یه سایت خوب خارجی دیگه هست که با مشخص کردن منطقه مورد نظر میشه DEM مورد نظر رو دانلود کرد http://srtm.csi.cgiar.org/SELECTION/inputCoord.asp که متاسفانه اونم دقتش پائینه.. اما دوستان حتما به این آخری سر بزنند.
بازم ممنون که خواستید کمک کنید!