انجمن جی آی اس (GIS)

نسخه‌ی کامل: اطلاعات آپدیت شده درباره شهرستانها ، بخشداریها یا دهستانهای استان تهران
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به دوستان
کسی اطلاع داره که آیا در شهرستانهای استان تهران بخشداریها یا دهستانهای جدیدی ایجاد شده یا نه؟
اگر می دانید نام شهرستان و بخشداری را می خواستم و همچنبن من می خواهم یک نقشه ای با ابعاد 2متر مربع را پلات بگیرم اما هرجایی رفتم دستگاه هاشون عریضتر از 109 س م نبود اگر در تهران جایی را می شناسید ممنون می شوم اطلاع دهید
(۰۵-۱۶-۱۳۹۲، ۱۱:۱۰ ب.ظ)ganjoor نوشته است: [ -> ]سلام به دوستان
کسی اطلاع داره که آیا در شهرستانهای استان تهران بخشداریها یا دهستانهای جدیدی ایجاد شده یا نه؟
اگر می دانید نام شهرستان و بخشداری را می خواستم و همچنبن من می خواهم یک نقشه ای با ابعاد 2متر مربع را پلات بگیرم اما هرجایی رفتم دستگاه هاشون عریضتر از 109 س م نبود اگر در تهران جایی را می شناسید ممنون می شوم اطلاع دهید

سلام
معمولا هر تغییری که ایجاد بشه تو سایت وزارت کشور آپدیت می شه و مرجع تمام سازمان ها همین سایته! به آدرس زیر برید :
تقسمات کشوری از وزارت کشور
ممنون از کمکتوت اما من به جوابم نتونستم برسم.من نیاز به اطلاعاتی دارم که نشان بدهد چه فضاهایی جدیدا در استان ایجاد شده .این سایت تقسیمات سیاسی را به طور کلی نشان می دهد