شیپ فایل شهرهای ایران به صورت نقطه ای - نسخهی قابل چاپ +- انجمن جی آی اس (GIS) (http://forum.arcgis.ir) +-- انجمن: علاوه بر این ها (http://forum.arcgis.ir/Forum-%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%88%D9%87-%D8%A8%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D9%87%D8%A7) +--- انجمن: درخواست ها (http://forum.arcgis.ir/Forum-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%87%D8%A7) +--- موضوع: شیپ فایل شهرهای ایران به صورت نقطه ای (/Thread-%D8%B4%DB%8C%D9%BE-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%B4%D9%87%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D9%86%D9%82%D8%B7%D9%87-%D8%A7%DB%8C) صفحهها:
1
2
|
شیپ فایل شهرهای ایران به صورت نقطه ای - BehGIS - ۱۱-۰۲-۱۳۹۲ با سلام خدمت همه دوستان من به دنبال شیپ فایل شهرهای ایران به صورت نقطه ای هستم. آیا شما می توانید من رو در این زمینه کمک کنید؟ با تشکر RE: شیپ فایل شهرهای ایران به صورت نقطه ای - jamal - ۱۱-۰۳-۱۳۹۲ سلام شیپ فایل نقطهای شهرهای ایران در پیوست امیدوارم به دردتون بخوره Projected Coordinate System: South_Pole_Lambert_Azimuthal_Equal_Area Projection: Lambert_Conformal_Conic False_Easting: 0.00000000 False_Northing: 0.00000000 Central_Meridian: 54.00000000 Standard_Parallel_1: 30.00000000 Standard_Parallel_2: 36.00000000 Scale_Factor: 1.00000000 Latitude_Of_Origin: 24.00000000 Linear Unit: Meter Geographic Coordinate System: GCS_WGS_1984 Datum: D_WGS_1984 Prime Meridian: Greenwich Angular Unit: Degree RE: شیپ فایل شهرهای ایران به صورت نقطه ای - BehGIS - ۱۱-۰۳-۱۳۹۲ خیلی خیلی ممنون. خیلی عالی بود. دستت درد نکنه شما نقشه منحی های میزان مقدار بارش ایران را دارید؟ این این دیتا رو دارم ولی فیلد های مربوط به بارش آن مشخص نیست. می تونید من را کمک کنید؟ ممنون RE: شیپ فایل شهرهای ایران به صورت نقطه ای - jamal - ۱۱-۰۳-۱۳۹۲ خواهش میکنم این لایه رو ندارم یه سری به وبلاگ زیر بزنید شاید مشکلتون حل شه http://geographybank.blogfa.com/post-15.aspx RE: شیپ فایل شهرهای ایران به صورت نقطه ای - fatemeh abbaspour - ۱۲-۲۴-۱۳۹۲ با سلام به شیپ فایل پلی گونی شهرهای ایران نیاز فوری دارم. اگه دارید لطفا در اختیارم قرار بدید. RE: شیپ فایل شهرهای ایران به صورت نقطه ای - شهرام ملکی - ۱۲-۲۴-۱۳۹۲ سلام فایل پیوستی حاوی شهرهای ایران به صورت پولیگونی هستش. RE: شیپ فایل شهرهای ایران به صورت نقطه ای - hellena - ۱۰-۲۱-۱۳۹۴ سلام همکاران عزیز کسی شیپ فایل استانهای ایران بر اساس اخرین تقسیمات سیاسی وزارت کشوررا داره؟ ممنون میشم قرار بدید تو سایت RE: شیپ فایل شهرهای ایران به صورت نقطه ای - m.modi94 - ۱۰-۳۰-۱۳۹۴ سلام شیپ فایل شهر ساری(محدوده شهر) رو لازم دارم.اگه دارین ممنون میشم شیپ فایل شهر ساری؟ واسه دفاع از پایان نامه ام لازم دارم خیلی خیلی ضروریه ممنون میشم کمکم کنید RE: شیپ فایل شهرهای ایران به صورت نقطه ای - m.modi94 - ۱۲-۰۱-۱۳۹۴ دوستان عزیز شیپ فایل شهر ساری(محدوده شهر ساری) رو اگه دارین به اشتراک بذارین خواهش میکنم ارسال کنید چون واسه دفاع پایان نامم لازم دارم عاجزانه از دوستان درخواست کمک دارم شماره تماس 09119786846 RE: شیپ فایل شهرهای ایران به صورت نقطه ای - h.sangoony - ۰۲-۰۹-۱۳۹۵ مطالب خیلی عالیه، خدا به همه تون خیر بده!! |