انجمن جی آی اس (GIS)
ترجمه کلیه متون تخصصی در زمینه GIS وعلوم مکانی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن جی آی اس (GIS) (http://forum.arcgis.ir)
+-- انجمن: عمومی (http://forum.arcgis.ir/Forum-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: مترجم یار (http://forum.arcgis.ir/Forum-%D9%85%D8%AA%D8%B1%D8%AC%D9%85-%DB%8C%D8%A7%D8%B1)
+--- موضوع: ترجمه کلیه متون تخصصی در زمینه GIS وعلوم مکانی (/Thread-%D8%AA%D8%B1%D8%AC%D9%85%D9%87-%DA%A9%D9%84%DB%8C%D9%87-%D9%85%D8%AA%D9%88%D9%86-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B2%D9%85%DB%8C%D9%86%D9%87-GIS-%D9%88%D8%B9%D9%84%D9%88%D9%85-%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%86%DB%8C)

صفحه‌ها: 1 2

ترجمه کلیه متون تخصصی در زمینه GIS وعلوم مکانی - فردین آژغ - ۰۳-۰۶-۱۳۹۲

انجمن تخصصی GIS و علوم مکانی با دارا بودن تیم تخصصی ترجمه مقالات و کتب از انگلیسی و زبان های دیگر به فارسی و بالعکس و همچنین ترجمه و مشاوه مقالات ISI آمادگی خود را جهت همکاری با دانشجویان و اساتید دانشگاه اعلام می دارد.
لذا موضوعات مرتبط را در این انجمن مطرح فرمایید.

RE: ترجمه کلیه متون تخصصی در زمینه GIS وعلوم مکانی - saeediusii - ۰۸-۱۹-۱۳۹۲

با سلام لطفا قیمت را اعلام کنید که به صورت صفحه ای یا خطی محاسبه میشه من مقاله انگلیسی در مورد جی ای اس دارم برای کار پاپان نامم چقدر هزینه بر میداره همچنین از فارسی به انگلیسی چقدر

RE: ترجمه کلیه متون تخصصی در زمینه GIS وعلوم مکانی - حامدد - ۰۲-۱۶-۱۳۹۳

من خودم مترجم هستم.

RE: ترجمه کلیه متون تخصصی در زمینه GIS وعلوم مکانی - geoscir - ۰۲-۱۷-۱۳۹۳

آقایون مترجم لطفا هزینه ها و قیمت ها رو هم اعلام کنید تا اگه بصرفه باشه دوستان اقدام کنند

RE: ترجمه کلیه متون تخصصی در زمینه GIS وعلوم مکانی - alijanali - ۰۲-۱۷-۱۳۹۳

سلام. مترجم نیاز دارید؟ اگر نیاز دارید به چه طریق میتونم همکاری کنم؟

RE: ترجمه کلیه متون تخصصی در زمینه GIS وعلوم مکانی - artima - ۰۴-۱۰-۱۳۹۳

سلام دوستان
منم ترجمه فرانسه به فارسی و فارسی به فرانسه انجام میدم در زمینه های جغرافیا - اقلیم و ژئومرفولوژی و GIS اگر در حد چکیده و یک صفحه باشه واسه بچه های سایت رایگان انجام میدمSmile

RE: ترجمه کلیه متون تخصصی در زمینه GIS وعلوم مکانی - farid - ۰۸-۱۱-۱۳۹۳

این قیمت رو خواهشا اعلام کنید یه مقاله دارم 85 صفحه درمورد تحلیل سیستم شبکه عصبی .چقد هزینه داره ؟؟؟

RE: ترجمه کلیه متون تخصصی در زمینه GIS وعلوم مکانی - arzahirnia - ۰۱-۱۵-۱۳۹۵

[attachment=3110]
(۰۳-۰۶-۱۳۹۲، ۰۱:۱۰ ب.ظ)فردین آژغ نوشته است: انجمن تخصصی GIS و علوم مکانی با دارا بودن تیم تخصصی ترجمه مقالات و کتب از انگلیسی و زبان های دیگر به فارسی و بالعکس و همچنین ترجمه و مشاوه مقالات ISI آمادگی خود را جهت همکاری با دانشجویان و اساتید دانشگاه اعلام می دارد.
لذا موضوعات مرتبط را در این انجمن مطرح فرمایید.
==============================================================
با سلام من چند متن در مورد Spatial Analysis Exersize (آرک gis) دارم اکسرسایزهای یک تا چهار . آنها را برایتان ارسال میکنم. لطفا هزینه ترجمه را برایم ارسال کنید یا با من تماس بگیرید
با سپاس
ظهیرنیا

[quote='حامدد' pid='5002' dateline='1399370071']
من خودم مترجم هستم.
[/quote
سلام
لطفا با من تماس بگیرید چندفایل برای نرجمه دارم
09169136251
ظهیرنیا

RE: ترجمه کلیه متون تخصصی در زمینه GIS وعلوم مکانی - coyness - ۰۴-۲۳-۱۳۹۵

چقد خوب که تو این رشته کتاب ها کمه ترجمه صورت بگیره

RE: ترجمه کلیه متون تخصصی در زمینه GIS وعلوم مکانی - erfankt19 - ۰۹-۱۴-۱۳۹۵

سلام
بنده هم در مورد ترجمه در خدمت هستم.
نرخ ترجمه معمولا بر اساس نرخ فریلنسر های ترجمه ی آنلاین موجود در کشور، تقریبا بین 4000 تا 7000 تومان در هر صفحه می باشد،که تفاوت آن در کیفیت ترجمه، تخصصی بودن و زمان تحویل است. میزان استاندارد یک صفحه هم 250 تا 300 کلمه می باشد.