انجمن جی آی اس (GIS)
همکاری نوشتن مقاله - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن جی آی اس (GIS) (http://forum.arcgis.ir)
+-- انجمن: اشتراک گذاری دیتا و اطلاعات GIS,RS (http://forum.arcgis.ir/Forum-%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D8%B1%D8%A7%DA%A9-%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7-%D9%88-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-GIS-RS)
+--- انجمن: مقالات و پایان نامه ها (http://forum.arcgis.ir/Forum-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%87%D8%A7)
+--- موضوع: همکاری نوشتن مقاله (/Thread-%D9%87%D9%85%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%86%D9%88%D8%B4%D8%AA%D9%86-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

همکاری نوشتن مقاله - geoscir - ۰۴-۰۵-۱۳۹۳

با سلام از دوستان کسیانی که تمایل دارند در زمینه نوشتن مقاله همکاری کنند تخصص و زمینه کاری شون رو قید کنند تا تو این ایام تابستان چند تا مقاله علمی پژوهشی کار بکنیم

خود من در زمینه ژئومورفولوژی و مخاطرات طبیعی (زمین لغزش ، سیل)و ژئوتوریسم و مکانیابی فعالیت می کنم

RE: همکاری نوشتن مقاله - ayob_f - ۰۴-۰۵-۱۳۹۳

سلام
من هم دوست دارم در این مدت برای مقاله کار کنم ولی با توجه به یک سری مشغله و ... تنهایی به علت کمبود وقت امکانپذیر نیست . من در زمینه GIS & RS و مکانیابی فعالیت میکنم و دوست دارم در این زمینه مقاله ای را تهیه کنم. دوستانی که تمایل دارند به صورت تیمی و چند نفری اینکار را انجام بدیم خوشحال می شومدر تابستان مقاله ای را تهیه کنیم . فقط یک خواهشی دارم رفیق نیمه راه نباشید که یه موقع خدای نکرده زحمات چند نفر هدر نرود.
به هر حال من آماده ام دوست عزیز . موضوع را مشخص کنیم و کار را شروع کنیم .

RE: همکاری نوشتن مقاله - gholizadeh - ۰۴-۰۵-۱۳۹۳

سلام دوست عزیز منم دوست دارم با شما همکاری داشته باشم رشته ام ژئومورفولوژی هست تا حالا رو سیلاب زمین لغزش توسعه فیزیکی و مکان یابی دفن زباله و ...کار کردم خوشحال میشم باهم همکاری کنیم.

RE: همکاری نوشتن مقاله - s_sh - ۰۴-۰۵-۱۳۹۳

سلام دوستان من رشتم اقلیم شناسی هست..درمورد توفان مقاله دادم و آمادم موارد اقلیمی مقاله رو با افتخار بر عهده بگیرم.
با تشکر وسپاس از شما...

RE: همکاری نوشتن مقاله - geoscir - ۰۴-۰۷-۱۳۹۳

(۰۴-۰۵-۱۳۹۳، ۰۴:۴۱ ب.ظ)ayob_f نوشته است: سلام
من هم دوست دارم در این مدت برای مقاله کار کنم ولی با توجه به یک سری مشغله و ... تنهایی به علت کمبود وقت امکانپذیر نیست . من در زمینه GIS & RS و مکانیابی فعالیت میکنم و دوست دارم در این زمینه مقاله ای را تهیه کنم. دوستانی که تمایل دارند به صورت تیمی و چند نفری اینکار را انجام بدیم خوشحال می شومدر تابستان مقاله ای را تهیه کنیم . فقط یک خواهشی دارم رفیق نیمه راه نباشید که یه موقع خدای نکرده زحمات چند نفر هدر نرود.
به هر حال من آماده ام دوست عزیز . موضوع را مشخص کنیم و کار را شروع کنیم .

در جواب شما بایست عرض کنم دو تا موضوع پیشنهاد میکنم
اگه هستی یا علی
مکانیابی بیمارستان یا خدمات درمانی و بهداشت
امکانیابی ایستگاه BRT
داده کدوم شهر رو داری بسم الله این ادرس ایمیل بنده SEHAT.BU@GMAIL.COM

(۰۴-۰۵-۱۳۹۳، ۰۶:۵۷ ب.ظ)gholizadeh نوشته است: سلام دوست عزیز منم دوست دارم با شما همکاری داشته باشم رشته ام ژئومورفولوژی هست تا حالا رو سیلاب زمین لغزش توسعه فیزیکی و مکان یابی دفن زباله و ...کار کردم خوشحال میشم باهم همکاری کنیم.

در مورد شما هم اگه مایل هستید یه حوضه برای پهنه بندی سیلاب کار کنیم
اینم ایمیل تماس بنده SEHAT.BU@GMAIL.COM

(۰۴-۰۵-۱۳۹۳، ۱۰:۴۰ ب.ظ)samira sharafi نوشته است: سلام دوستان من رشتم اقلیم شناسی هست..درمورد توفان مقاله دادم و آمادم موارد اقلیمی مقاله رو با افتخار بر عهده بگیرم.
با تشکر وسپاس از شما...

اما شما دوست عزیز چون تخصص بنده اقلیم نیست اما اگر در مورد زیر ساختهای ساحلی و یا ریز گرد ها و این موارد بتونید مقاله بنویسید میتونیم در زمان اندکی با کمک اساتید اکسپت مقاله رو بگیریم
ادرس تماس SEHAT.BU@GMAIL.COM

RE: همکاری نوشتن مقاله - مهسا - ۰۴-۰۷-۱۳۹۳

سلام
من gis کار میکنم.پروژه مکانیابی دفن زباله هم کار کردم.خوشحال میشم همکاری کنم

RE: همکاری نوشتن مقاله - geoscir - ۰۴-۰۷-۱۳۹۳

(۰۴-۰۷-۱۳۹۳، ۰۱:۱۲ ب.ظ)مهسا نوشته است: سلام
من gis کار میکنم.پروژه مکانیابی دفن زباله هم کار کردم.خوشحال میشم همکاری کنم

خوب چه بهتر شما هم اگه تمایل دارید برا مکانیابی محل دفن زباله های بهداشتی بیایید استارت کنیم ادرس تماس بنده
SEHAT.BU@GMAIL.COM

با سلام دوستانی که تمایل به نوشتن مقاله دارند لطفا با ایمیل بنده تماس حاصل کنند
SEHAT.BU@GMAIL.COM
برای قرار حضوری بنده همه روزه از اساعت 8 الی 3 در سایت GIS دانشگاه تبریز در خدمت تون هستم

RE: همکاری نوشتن مقاله - geoscir - ۰۴-۰۸-۱۳۹۳

ممنون از دوستانی که حسن توجه دارند و با مکاتبه خودشون ما را در ادامه مسیر دلگرم می کنند

RE: همکاری نوشتن مقاله - geoscir - ۰۴-۰۹-۱۳۹۳

امروز دو تا مقاله استارت خورد ایشالله تموم بشه اکسپت بگیره تو همین بخش برا دوستان اپلود کنیم

همکاری نوشتن مقاله - sajjadabazarlou - ۰۴-۰۹-۱۳۹۳

سلام دوستان اگه فردی هست که در زمینه نوشتن مقالات ISI میتونه همکاری داشته باشه یا علی بگه زمینه تخصصی بنده پدافند غیرعامل؛ تهدیدات طبیعی و انسان ساخت؛ مکانیابی؛ روش های مدل سازی می باشد. abazarlou@gmail.com