انجمن جی آی اس (GIS)
نرم افزار دانلود نقشه با مختصات جغرافیایی از Google - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن جی آی اس (GIS) (http://forum.arcgis.ir)
+-- انجمن: اشتراک گذاری دیتا و اطلاعات GIS,RS (http://forum.arcgis.ir/Forum-%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D8%B1%D8%A7%DA%A9-%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7-%D9%88-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-GIS-RS)
+--- انجمن: نرم افزار (Software) (http://forum.arcgis.ir/Forum-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-Software)
+--- موضوع: نرم افزار دانلود نقشه با مختصات جغرافیایی از Google (/Thread-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%86%D9%82%D8%B4%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%BA%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-Google)

نرم افزار دانلود نقشه با مختصات جغرافیایی از Google - raminnoori - ۰۵-۱۲-۱۳۹۳

با سلام
من یه نرم افزاری میخواستم که بتونم با اون از google map یاgoogle earth نقشه هارو با مختصات جغرافیایی دانلود کنم تا بتونم در جی ای اس راحت تر Georeferencing کنم.؟!

RE: نرم افزار دانلود نقشه با مختصات جغرافیایی از Google - shiva_sh - ۰۵-۱۲-۱۳۹۳

(۰۵-۱۲-۱۳۹۳، ۰۵:۳۵ ب.ظ)raminnoori نوشته است: با سلام
من یه نرم افزاری میخواستم که بتونم با اون از google map یاgoogle earth نقشه هارو با مختصات جغرافیایی دانلود کنم تا بتونم در جی ای اس راحت تر Georeferencing کنم.؟!
سلام دوست عزیز
نرم افزار Universal Map Downloader یکی از نرم افزار هاییه که نقشه ژئو رفرنس شده دانلود می کنه و به نظرم نرم افزار خوبیه و کار کردن باهاش راحته.

RE: نرم افزار دانلود نقشه با مختصات جغرافیایی از Google - zjabbarivand - ۰۵-۱۲-۱۳۹۳

سلام نرم افزار stich map هم این کار رو انجام میده.

RE: نرم افزار دانلود نقشه با مختصات جغرافیایی از Google - mohamadzade - ۰۵-۱۳-۱۳۹۳

سلام
نرم افزار Stitch map اینکارو انجام میده و بسیار دقیق هم خودش ژئورفرنس میکنه. اما یکی از مشکلات اصلیش اینه که با هر ویندوز و گول مپی سازگار نیست. حتماً باید گوگل مپ پرو داشته باشید من خودم با ورژن 4 و ویندوز xp کارکردم جواب داده. ولی اگر مشکل داشته باشه تصویر شبکه شبکه میشه. راهنما و خود این نرم افزاررو هم روی سایت شارنامه گذاشتم می تونید دانلود کنید.

RE: نرم افزار دانلود نقشه با مختصات جغرافیایی از Google - raminnoori - ۰۵-۱۵-۱۳۹۳

(۰۵-۱۳-۱۳۹۳، ۱۱:۳۹ ق.ظ)mohamadzade نوشته است:
سلام
نرم افزار Stitch map اینکارو انجام میده و بسیار دقیق هم خودش ژئورفرنس میکنه. اما یکی از مشکلات اصلیش اینه که با هر ویندوز و گول مپی سازگار نیست. حتماً باید گوگل مپ پرو داشته باشید من خودم با ورژن 4 و ویندوز xp کارکردم جواب داده. ولی اگر مشکل داشته باشه تصویر شبکه شبکه میشه. راهنما و خود این نرم افزاررو هم روی سایت شارنامه گذاشتم می تونید دانلود کنید.

سلام
دوست عزیز میشه لینک دانلود برنامه رو هم بزارید؟
مطالب آموزشی هم اگه داشتید لطفا لینک کنید
خیلی ممنون