انجمن جی آی اس (GIS)
shp کاربری اراضی شهرستانهای منجیل و رودبار را می خواستم - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن جی آی اس (GIS) (http://forum.arcgis.ir)
+-- انجمن: علاوه بر این ها (http://forum.arcgis.ir/Forum-%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%88%D9%87-%D8%A8%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: درخواست ها (http://forum.arcgis.ir/Forum-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%87%D8%A7)
+--- موضوع: shp کاربری اراضی شهرستانهای منجیل و رودبار را می خواستم (/Thread-shp-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%B6%DB%8C-%D8%B4%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%86%D8%AC%DB%8C%D9%84-%D9%88-%D8%B1%D9%88%D8%AF%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%B1%D8%A7-%D9%85%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%85)

صفحه‌ها: 1 2

shp کاربری اراضی شهرستانهای منجیل و رودبار را می خواستم - ganjoor - ۰۵-۲۶-۱۳۹۳

سلام به دوستان نیاز ضروری به این لایه ها دارم .تشکر

RE: shp کاربری اراضی شهرستانهای منجیل و رودبار را می خواستم - MAJID ASADI - ۰۵-۲۶-۱۳۹۳

سلام مهدی جان
2 تا فایل برای استان گیلان دارم که landuse رو نشون داده یکی کلی. یکی جزه ای. امیدوارم کارتون راه بندازه مهندس.

البته نوع زمیت نشون داده تا کاربری اراضی شهری.

RE: shp کاربری اراضی شهرستانهای منجیل و رودبار را می خواستم - ganjoor - ۰۵-۲۷-۱۳۹۳

تشکر از لطفتون باز هم شما به دادم رسیدید اگر زحمتی نیست و امکانش هست لایه زنجان هم می خواستم .در فروم هست اما کامل نیست و فقط مسکونی می باشد.بازهم تشکر می کنم

RE: shp کاربری اراضی شهرستانهای منجیل و رودبار را می خواستم - shiva_sh - ۰۵-۲۷-۱۳۹۳

(۰۵-۲۷-۱۳۹۳، ۱۲:۲۷ ق.ظ)ganjoor نوشته است: تشکر از لطفتون باز هم شما به دادم رسیدید اگر زحمتی نیست و امکانش هست لایه زنجان هم می خواستم .در فروم هست اما کامل نیست و فقط مسکونی می باشد.بازهم تشکر می کنم

سلام دوست عزیز
من لایه کاربری اراضی زنجان دارم امیدوارم که مفید باشه

RE: shp کاربری اراضی شهرستانهای منجیل و رودبار را می خواستم - ganjoor - ۰۵-۲۸-۱۳۹۳

من می خواهم مکانیابی انجام بدهم به خاطر همین نیاز به تمامی لایه های هر یک دارم اعم از پلی لاین پلی گون و ...

RE: shp کاربری اراضی شهرستانهای منجیل و رودبار را می خواستم - shiva_sh - ۰۵-۲۹-۱۳۹۳

(۰۵-۲۸-۱۳۹۳، ۱۰:۲۱ ب.ظ)ganjoor نوشته است: من می خواهم مکانیابی انجام بدهم به خاطر همین نیاز به تمامی لایه های هر یک دارم اعم از پلی لاین پلی گون و ...

دقیقا به چه لایه هایی نیاز دارین و با چه مقیاسی؟

RE: shp کاربری اراضی شهرستانهای منجیل و رودبار را می خواستم - ganjoor - ۰۵-۲۹-۱۳۹۳

داده های زنجان را به دست آوردم و انشالله فردا در فروم خواهم گذاشت
الان نیاز به لایه های منجیل یا استان گیلان دارم.
محدوده منجیل و رودبار
جاده ها.
رودخانه ها.
پوشش گیاهی
سیلابی
و....

RE: shp کاربری اراضی شهرستانهای منجیل و رودبار را می خواستم - shiva_sh - ۰۵-۲۹-۱۳۹۳

(۰۵-۲۹-۱۳۹۳، ۰۱:۴۹ ق.ظ)ganjoor نوشته است: داده های زنجان را به دست آوردم و انشالله فردا در فروم خواهم گذاشت
الان نیاز به لایه های منجیل یا استان گیلان دارم.
محدوده منجیل و رودبار
جاده ها.
رودخانه ها.
پوشش گیاهی
سیلابی
و....

چه طوری می شه داده هایی که حجمشون بالاست رو آپلود کرد؟ من شیپ فایل 25000 این محدوده ای رو که شما می خواین رو دارم اما حجمش بالاست.مگر این که تک تک آپلود کنم.

RE: shp کاربری اراضی شهرستانهای منجیل و رودبار را می خواستم - ganjoor - ۰۵-۲۹-۱۳۹۳

برای منم سوال بود؟ نمی دونم

RE: shp کاربری اراضی شهرستانهای منجیل و رودبار را می خواستم - geoscir - ۰۵-۳۰-۱۳۹۳

(۰۵-۲۹-۱۳۹۳، ۱۰:۴۱ ق.ظ)ganjoor نوشته است: برای منم سوال بود؟ نمی دونم

کاری نداره تو یه هاست میزبان مانند mediafire اپلود کنید و لینک دانلودش رو تو فروم بزارید