انجمن جی آی اس (GIS)
نتایج کنکور ارشد اعلام شد - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن جی آی اس (GIS) (http://forum.arcgis.ir)
+-- انجمن: عمومی (http://forum.arcgis.ir/Forum-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گپ و گفت ها دوستانه (http://forum.arcgis.ir/Forum-%DA%AF%D9%BE-%D9%88-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%87%D8%A7-%D8%AF%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%D9%87)
+--- موضوع: نتایج کنکور ارشد اعلام شد (/Thread-%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D8%B4%D8%AF)

صفحه‌ها: 1 2 3

RE: نتایج کنکور ارشد اعلام شد - s_sh - ۰۶-۰۳-۱۳۹۳

(۰۶-۰۳-۱۳۹۳، ۰۲:۳۶ ب.ظ)saidvasara نوشته است: سلام من با رتبه 124 قبول نشدم،نمیدونم تکمیل ظرفیت قبول میشم یا نه؟

چـــه بد..
میگن ظرفیتا زیاد شده ..حالا هرسال22 مهر تکمیل ظرفیتا میاد شرکت کنین ببینین چی میشه.

RE: نتایج کنکور ارشد اعلام شد - kafinet2 - ۰۶-۰۳-۱۳۹۳

سلام.میشه درصدها و میزان مطالعه خود را بگویید؟

RE: نتایج کنکور ارشد اعلام شد - ندا123 - ۰۶-۰۴-۱۳۹۳

باسلام منم جی ای اس غیرانتفاعی امل قبول شدم ولی نمیرم امسال باامیدخدا میخونم روزانه تهران قبول شم سمیراجون من سمانه هستم در ضمن بهت تبریک میگم

بچه هاتکمیل ظرفیتا31شهریورمیزنن و8 شهریورم کارنامه نهایی میزنن

RE: نتایج کنکور ارشد اعلام شد - s_sh - ۰۶-۰۴-۱۳۹۳

(۰۶-۰۴-۱۳۹۳، ۰۲:۱۵ ب.ظ)ندا123 نوشته است: باسلام منم جی ای اس غیرانتفاعی امل قبول شدم ولی نمیرم امسال باامیدخدا میخونم روزانه تهران قبول شم سمیراجون من سمانه هستم در ضمن بهت تبریک میگم

بچه هاتکمیل ظرفیتا31شهریورمیزنن و8 شهریورم کارنامه نهایی میزنن
حدس میزدمWink
قوربونت...موفق باشی Heart

سلامsaidvasara شماروزی چندساعت وچندماه خوندید/

سمیراجان برای امار وریاضی چیکارکنم اصلا حوصله درس خوندن فعلا ندارم

RE: نتایج کنکور ارشد اعلام شد - GisBeginner - ۰۶-۰۴-۱۳۹۳

(۰۶-۰۴-۱۳۹۳، ۰۲:۳۷ ب.ظ)ندا123 نوشته است: سلامsaidvasara شماروزی چندساعت وچندماه خوندید/

با درود
شما اگه ریاضی آمارتون ضعیفه
وقت بذارید رو آمار که تو ارشدم کاربرد داره براتون
دیگه حداقلش آمار توصیفی رو بخونید و بحث ماتریس از ریاضی که بتونید حداقل 20 درصد ریاضی آمار رو بزنید
در کنارش اما باید زبانتون رو قوی کنید
به عبارتی اگه میخواید رتبه زیر 40 بیارید باید بتونید مجموع ریاضی و آمار و زبان رو 40 درصد بزنید
چون این دو درس و خصوصا زبان رو کم میزنن داوطلبا و با 20-30 درصد زدن زبان که خیلی هم سخت نیست راحت میشه کلی فاصله انداخت با بقیه
موفق باشید

(۰۶-۰۴-۱۳۹۳، ۰۳:۰۲ ب.ظ)GisBeginner نوشته است:
(۰۶-۰۴-۱۳۹۳، ۰۲:۳۷ ب.ظ)ندا123 نوشته است: سلامsaidvasara شماروزی چندساعت وچندماه خوندید/

با درود
شما اگه ریاضی آمارتون ضعیفه
وقت بذارید رو آمار که تو ارشدم کاربرد داره براتون
دیگه حداقلش آمار توصیفی رو بخونید و بحث ماتریس از ریاضی که بتونید حداقل 20 درصد ریاضی آمار رو بزنید
در کنارش اما باید زبانتون رو قوی کنید
به عبارتی اگه میخواید رتبه زیر 40 بیارید باید بتونید مجموع ریاضی و آمار و زبان رو 40 درصد بزنید
چون این دو درس و خصوصا زبان رو کم میزنن داوطلبا و با 20-30 درصد زدن زبان که خیلی هم سخت نیست راحت میشه کلی فاصله انداخت با بقیه
موفق باشید
سلام برا زبان چی بخونم.مرسی

RE: نتایج کنکور ارشد اعلام شد - s_sh - ۰۶-۰۴-۱۳۹۳

سمانه جان من که دیگه بهت گفتم برا زبان و ریاضی..من به همه برای زبان وریاضی بررسی سوالای رو پیشنهاد میکنم.
برا ریاضی سوالای این چند سال کنکور بخونن و بعد کتاب رنجبران برا آمار که عاااالیه.
برا ی زبان هم به نظرم سوالا کنکور سالهای قبل و بخونید و تقویت درک مطلب که نمره آورترین بخش سوالای زبان هست.

RE: نتایج کنکور ارشد اعلام شد - kafinet2 - ۰۶-۰۴-۱۳۹۳

دوستان امکان داره رتبه و درصد های خودتونو بگید؟؟

RE: نتایج کنکور ارشد اعلام شد - ندا123 - ۰۶-۰۵-۱۳۹۳

سلام سمیراجان خوفی/مرسی از راهنماییت

راستی سمیراجان میگن برازعومورفولوزی خوندن کتاب ایران طالقانی ومبانی زعوماکس خیلی تاثیرداره نظرت چیه

وای چرا اینجایه کنکوری پیدانمیشه خدایا