مشکل باز کردن نقشه های با فرمت shx - نسخهی قابل چاپ +- انجمن جی آی اس (GIS) (http://forum.arcgis.ir) +-- انجمن: علاوه بر این ها (http://forum.arcgis.ir/Forum-%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%88%D9%87-%D8%A8%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D9%87%D8%A7) +--- انجمن: درخواست ها (http://forum.arcgis.ir/Forum-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%87%D8%A7) +--- موضوع: مشکل باز کردن نقشه های با فرمت shx (/Thread-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%A8%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%86%D9%82%D8%B4%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D9%81%D8%B1%D9%85%D8%AA-shx) |
مشکل باز کردن نقشه های با فرمت shx - va_ka - ۰۷-۳۰-۱۳۹۳ بچه ها من یه سری نقشه از مرکز آمار گرفتم ولی حالا هر کاری میکنم با هیچ نرم افزاری باز نمیشه فرمت نقشه ها shx هست و لوگوی اتوکد روی آیکون نقشه ها هاست از خودشون پرسیدم گفتن با arcGIS باز میشه ولی نه با arcGIS نه با gvSIG نتونستم باز کنم تروخدا کمک کنید ضروریه RE: مشکل باز کردن نقشه های با فرمت shx - شکوری - ۰۳-۱۴-۱۳۹۷ (۰۷-۳۰-۱۳۹۳، ۰۹:۳۹ ب.ظ)va_ka نوشته است: بچه ها من یه سری نقشه از مرکز آمار گرفتم ولی حالا هر کاری میکنم با هیچ نرم افزاری باز نمیشه RE: مشکل باز کردن نقشه های با فرمت shx - فردین آژغ - ۰۳-۱۵-۱۳۹۷ (۰۳-۱۴-۱۳۹۷، ۰۷:۰۳ ب.ظ)شکوری نوشته است:(۰۷-۳۰-۱۳۹۳، ۰۹:۳۹ ب.ظ)va_ka نوشته است: بچه ها من یه سری نقشه از مرکز آمار گرفتم ولی حالا هر کاری میکنم با هیچ نرم افزاری باز نمیشه سلام معمولا نقشه های مرکز آمار با Arcgis با می شوند.فرمت shx کی از هفت فرمت یک لایه شیپ فایل است.قاعدتا باید حداقل با فایل دارای پسوند shx سه فایل دیگر باشند با پسوند های shp و مثلا dbf اگر برای شما میسر است لطفا نمونه ای از فایل ها آپلود بفرمایید تا بررسی شوند. |