انجمن جی آی اس (GIS)
Tehran GIS- منطقه 22 (landuse) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن جی آی اس (GIS) (http://forum.arcgis.ir)
+-- انجمن: اشتراک گذاری دیتا و اطلاعات GIS,RS (http://forum.arcgis.ir/Forum-%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D8%B1%D8%A7%DA%A9-%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7-%D9%88-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-GIS-RS)
+--- انجمن: داده های رایگان و لینک های آن (http://forum.arcgis.ir/Forum-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D9%86)
+--- موضوع: Tehran GIS- منطقه 22 (landuse) (/Thread-Tehran-GIS-%D9%85%D9%86%D8%B7%D9%82%D9%87-22-landuse)

Tehran GIS- منطقه 22 (landuse) - samira roshanaie - ۰۳-۳۱-۱۳۹۲

shape file کاربری زمین منطقه 22 شهر تهران

RE: Tehran GIS- منطقه 22 (landuse) - مولائی - ۰۳-۳۱-۱۳۹۲

سلام خیلی عالی. ممنون. چطور میشه فایل آپلود کرد؟؟؟؟؟؟

RE: Tehran GIS- منطقه 22 (landuse) - samira roshanaie - ۰۳-۳۱-۱۳۹۲

(۰۳-۳۱-۱۳۹۲، ۰۲:۲۵ ق.ظ)molaei1 نوشته است: سلام خیلی عالی. ممنون. چطور میشه فایل آپلود کرد؟؟؟؟؟؟

اول باید برای فایلی که می خواید آپلود کنید، یه جای مناسب پیدا کنید. تو صفحه اصلی سایت یکی از فصل ها رو انتخاب می کنید. مثلا گروهی که من توش این shape file ها رو آپلود کردم، "داده های رایگان و لینک های آن" هست.
وارد گروه که شدید، لیستی از فایل های آپلود شده رو می بینید.
انتهای جدول سمت چپ یه دکمه می بینید که روش نوشته موضوع جدید. روش کلیک می کنید.
در صفحه ی باز شده ابتدا به انتهای صفحه می رید. با فشردن دکمه ی browse فایل مورد نظرتون رو از سیستمتون انتخاب می کنید. بعد دکمه ی "افزودن پیوست" رو روش کلیک می کنید. صبر می کنید تا عمل آپلود انجام شه.
بعد از اینکه انتهای صفحه فایل مورد نظرتون رو آپلود شده دیدید، عنوان و محتوای پستتون رو وارد می کنید و روی دکمه ی ارسال در انتهای همان صفحه کلیک می کنید.

RE: Tehran GIS- منطقه 22 (landuse) - sara0111 - ۰۴-۱۳-۱۳۹۲

باسلام.من فایل shape file کاربری زمین منطقه 22 شهر تهران رو دانلود کردم،ولی باز نمیشه.حتی از حالت فشرده هم خارجش کردم ولی بازم باز نشد.میشه راهنماییم کنید.
ممنونم

RE: Tehran GIS- منطقه 22 (landuse) - samira roshanaie - ۰۴-۱۴-۱۳۹۲

(۰۴-۱۳-۱۳۹۲، ۰۶:۲۲ ب.ظ)sara0111 نوشته است: باسلام.من فایل shape file کاربری زمین منطقه 22 شهر تهران رو دانلود کردم،ولی باز نمیشه.حتی از حالت فشرده هم خارجش کردم ولی بازم باز نشد.میشه راهنماییم کنید.
ممنونم

فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه! من دانلود کردم و بازش کردم!
یه بار دیگه دانلودش کنید.

RE: Tehran GIS- منطقه 22 (landuse) - pirnazargis - ۰۸-۱۴-۱۳۹۳

با تشکر.
لطفا راهنمای فیلدها رو میفرستید

RE: Tehran GIS- منطقه 22 (landuse) - samira roshanaie - ۰۸-۰۶-۱۳۹۴

(۰۸-۱۴-۱۳۹۳، ۰۴:۵۴ ب.ظ)pirnazargis نوشته است: با تشکر.
لطفا راهنمای فیلدها رو میفرستید

سلام. راهنمای فیلد ها رو در فایل avl ضمیمه ارسال می کنم.

RE: Tehran GIS- منطقه 22 (landuse) - SA.Balaghi - ۱۰-۱۱-۱۳۹۴

سلام
من زیاد به آرک جی ای اس وارد نیستم، یک سری شیپ فایل مربوط به استان تهران از OSM دانلود کردم. برای اینکه بتونم فایل های شما رو دقیقا با اون نقشه منطبق کنم باید چکار کنم؟
مشکل دیگرم هم اینه که توی arcgis نمیتونم فونت های مربوط به فایل avl رو بخونم یعنی یک سری کاراکتر نا مشخص میاد، آیا لازمه که فونتی نصب کنم؟ اگر لازمه چطور باید این کار رو بکنم؟ لطفا اگر براتون ممکنه راهنمائیم کنید.
با تشکر