انجمن جی آی اس (GIS)
دانلود eCognition Developer Version 8.7 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن جی آی اس (GIS) (http://forum.arcgis.ir)
+-- انجمن: اشتراک گذاری دیتا و اطلاعات GIS,RS (http://forum.arcgis.ir/Forum-%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D8%B1%D8%A7%DA%A9-%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7-%D9%88-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-GIS-RS)
+--- انجمن: نرم افزار (Software) (http://forum.arcgis.ir/Forum-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-Software)
+--- موضوع: دانلود eCognition Developer Version 8.7 (/Thread-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-eCognition-Developer-Version-8-7)

صفحه‌ها: 1 2 3

دانلود eCognition Developer Version 8.7 - فردین آژغ - ۱۰-۲۱-۱۳۹۳

دانلود نرم افزار eCognition Developer Version 8.7 با لینک مستقیم
برای دانلود روی این لینک کلیک کنید.

RE: دانلود eCognition Developer Version 8.7 - rezayk - ۱۰-۲۲-۱۳۹۳

با سلام.نرم افزار فوق به صورت تریال (trial) هستش یا کرک شده؟چون اگه به صورت تریال باشه نمیشه ازش خروجی گرفت و کاربردی نداره.چون من با این نرم افزار کار میکنم.

RE: دانلود eCognition Developer Version 8.7 - arash5511 - ۱۰-۲۳-۱۳۹۳

با سلام
دوست عزیز من مشکل بزرگی در مورد این نرم افزار دارم. نمونه های آموزشی که با GPS برداشت کرده ام رو چطوری می تونم به عنوان لایه طبقه بندی به این نرم افزار معرفی کنم و بر اساس اونها طبقه بندی رو انجام بدم؟( البته در این حد می دونم که در صفحه ساخت پروژه باید لایه شیپ فایل رو وارد کنیم ولی نمیدونم که چطور باید از اون به عنوان لایه طبقه بندی استفاده کرد؟)

RE: دانلود eCognition Developer Version 8.7 - jalalaziz - ۱۰-۲۵-۱۳۹۳

با تشکر از نرم افزار خوبی که گذاشتید
ولی ظاهرا کرک شده نیست این نرم افرار...اگه نحوه کرکشو بگید ممنون میشم

RE: دانلود eCognition Developer Version 8.7 - مهدی مرادی - ۱۰-۲۵-۱۳۹۳

دوستان این نرم افزار کرک شده هستش و در کارگاهی که تحت عنوان پیش بینی با زنجیره مارکوف برگزار شد با این نرم افزار طبقه بندی انجام شد. خروجی هم میدهد. روش نصب بسیار راحتی داره. کافیه که فایل exe رو نصب کنید و فایلهای داخل patch رو در مسیر نصب کپی کنید.

برای معرفی نقاط GPS موقعی که می خواهید پروژه درست کنید و تصویر را معرفی کردید در قسمت thematic layer نقاط جی پی اس خود را معرفی کنید.

RE: دانلود eCognition Developer Version 8.7 - arash5511 - ۱۰-۲۶-۱۳۹۳

با سلام
آقای مرادی تشکر
این رو می دونم که در موقع ساخت پروژه باید از قسمت thematic layer نقاط GPS رو که به صورت شیپ فایل هستند رو معرفی کنم. ولی این رو نمی دونم که بعد از ساخت پروژه چطور thematic layer رو به عنوان کلاس جداگانه لحاظ کنم!

RE: دانلود eCognition Developer Version 8.7 - mjavad2 - ۱۱-۲۴-۱۳۹۳

(۱۰-۲۵-۱۳۹۳، ۱۰:۴۴ ب.ظ)مهدی مرادی نوشته است: دوستان این نرم افزار کرک شده هستش و در کارگاهی که تحت عنوان پیش بینی با زنجیره مارکوف برگزار شد با این نرم افزار طبقه بندی انجام شد. خروجی هم میدهد. روش نصب بسیار راحتی داره. کافیه که فایل exe رو نصب کنید و فایلهای داخل patch رو در مسیر نصب کپی کنید.

برای معرفی نقاط GPS موقعی که می خواهید پروژه درست کنید و تصویر را معرفی کردید در قسمت thematic layer نقاط جی پی اس خود را معرفی کنید.
سلام من فایل patch رو توی فولدر نصب کپی کردم اما موقع اجرای نرم افزار دوباره از من لایسنس می خواد. ویندوز من سون هستش. لطفا راهنمایی کنید

RE: دانلود eCognition Developer Version 8.7 - jalalaziz - ۱۲-۰۱-۱۳۹۳

سلام دوستان
من به این نرم افزار خیلی احتیاج دارم
ولی بعد از نصب لایسنس میخاد
اگه کسی نصبش کرده میتونه راهنمایی که؟
با تشکر

RE: دانلود eCognition Developer Version 8.7 - مهدی مرادی - ۱۲-۰۱-۱۳۹۳

(۱۲-۰۱-۱۳۹۳، ۰۵:۰۳ ب.ظ)jalalaziz نوشته است: سلام دوستان
من به این نرم افزار خیلی احتیاج دارم
ولی بعد از نصب لایسنس میخاد
اگه کسی نصبش کرده میتونه راهنمایی که؟
با تشکر

این نرم افزار همونی هستش که من خودم تو سایت قرار دادم و الان هم رو سیستمم نصب هستش. نیازی به لایسنس نداره فقط وقتی که مراحل نصب تموم شد بای فایلهای داخل فولدر patch رو تو مسیر نصب past and replace کنید. همین .

RE: دانلود eCognition Developer Version 8.7 - mjavad2 - ۱۲-۰۱-۱۳۹۳

سلام آقای مرادی خسته نباشید
من تمام فولدر bin که در فولدر patch هستش توی محل نصب نرم افزار کپی و replaced اما دوباره از من لایسنس میخواد به نظر شما این مربوط به نوع ویندوز هستش؟