سوال درباره Layout ؟! - نسخهی قابل چاپ +- انجمن جی آی اس (GIS) (http://forum.arcgis.ir) +-- انجمن: تخصصی (http://forum.arcgis.ir/Forum-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%DB%8C) +--- انجمن: موضوعات عمومی GIS (http://forum.arcgis.ir/Forum-%D9%85%D9%88%D8%B6%D9%88%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C-GIS) +--- موضوع: سوال درباره Layout ؟! (/Thread-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-Layout-%D8%9F) |
سوال درباره Layout ؟! - me8rdad - ۰۴-۰۴-۱۳۹۲ سلام چرا وقتی از Layout های آماده استفاده می کنیم مقیاس ها اینقد باهم اختلاف دارند؟! تازه اینو فهمیدم و به دردسر افتادم چون قسمتی از کارو انجام دادم و نمیدونم درست بوده یا نه؟!! نقشه رو با لایوت Portrait Classic باز میکنم مقیاس تقریبی 1:38,000 رو نشون میده.. همون نقشه رو با لایوت Letter Portrait اجرا میکنم مقیاس 1:110,000 نشون میده.. روی نقشه Export شده جفتش تقریبا هم اندازه اند اما کدومش قابل استناده و چرا اینجوریه؟! RE: سوال درباره Layout ؟! - وحید ایمانی - ۰۵-۰۷-۱۳۹۲ (۰۴-۰۴-۱۳۹۲، ۰۲:۳۴ ب.ظ)me8rdad نوشته است: سلام سلام از scale settingاستفاده کردید برای هم مقیاس کردن لایه ها؟ RE: سوال درباره Layout ؟! - me8rdad - ۰۵-۲۱-۱۳۹۲ نه.. تا حالا ندیدم و استفاده هم نکردم ازش.. |