(فوری)همپوشانی نقشه و layer آرک مپ - نسخهی قابل چاپ +- انجمن جی آی اس (GIS) (http://forum.arcgis.ir) +-- انجمن: تخصصی (http://forum.arcgis.ir/Forum-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%DB%8C) +--- انجمن: GeoData (http://forum.arcgis.ir/Forum-GeoData) +--- موضوع: (فوری)همپوشانی نقشه و layer آرک مپ (/Thread-%D9%81%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D9%87%D9%85%D9%BE%D9%88%D8%B4%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%86%D9%82%D8%B4%D9%87-%D9%88-layer-%D8%A2%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D9%BE) |
(فوری)همپوشانی نقشه و layer آرک مپ - ehsan0001 - ۰۳-۱۹-۱۳۹۴ سلام دوستان . من توی گوگل ارث روی یه نقشه پلی لاین کشیدم و تبدیل کردم به layer و توی آرک مپ هم باز کردم ، منتهی توی آرک مپ نقشه و layer روی هم نمیفته ، میخاستم ببینم مشکل از کجاست ؟ برای یه پروژه بوده که استاد گفته جاده های شریانی و... رو مشخص کنید . من مشکلم الان فقط اینه که این layet نمیفته رو عکس نقشه .راهنمایی لطفا RE: (فوری)همپوشانی نقشه و layer آرک مپ - محمد عباسی - ۰۳-۱۹-۱۳۹۴ باید برای نقشه اولیه که خودت داری ابتدا سیستم مختصات تعریف کنید.
برای اطلاعات بیشتر فیلم زیر دانلود و مشاهده شود. لینک فیلم آموزشی
|