درجه بندی نقشه - نسخهی قابل چاپ +- انجمن جی آی اس (GIS) (http://forum.arcgis.ir) +-- انجمن: علاوه بر این ها (http://forum.arcgis.ir/Forum-%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%88%D9%87-%D8%A8%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D9%87%D8%A7) +--- انجمن: درخواست ها (http://forum.arcgis.ir/Forum-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%87%D8%A7) +--- موضوع: درجه بندی نقشه (/Thread-%D8%AF%D8%B1%D8%AC%D9%87-%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C-%D9%86%D9%82%D8%B4%D9%87) |
درجه بندی نقشه - الهام بختیاری - ۰۴-۱۴-۱۳۹۴ سلام دوستان. درجه نقشه من به دور خود شکل می آید و من میخواهم به دور کادر بیاید.چطور این مشکل را رفع کنم؟ RE: درجه بندی نقشه - sajad.r - ۰۴-۱۴-۱۳۹۴ (۰۴-۱۴-۱۳۹۴، ۰۲:۴۱ ب.ظ)الهام بختیاری نوشته است: سلام دوستان. از منوی View گزینه Data Frame Properties رو انتخاب کنید. سربرگ Grids رو انتخاب کنید و New Grid رو بزنید. RE: درجه بندی نقشه - armx - ۰۴-۱۴-۱۳۹۴ (۰۴-۱۴-۱۳۹۴، ۰۲:۴۱ ب.ظ)الهام بختیاری نوشته است: سلام دوستان.فکر کنم شما درون یابی کردین و Extent رو بر اساس محدوده تعیین کردین فایل درون یابی شده رو تبدیل به رستر کنین و بر اساس محدوده با دستور Extract by mask برش بدین بعد برین Data frame properties و سربرگ Data frame و قسمت Clip option و اونو no clipping کنین، امیدوارم که درست شه. |