مشکل در مختصات نقشه توپوگرافی - نسخهی قابل چاپ +- انجمن جی آی اس (GIS) (http://forum.arcgis.ir) +-- انجمن: تخصصی (http://forum.arcgis.ir/Forum-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%DB%8C) +--- انجمن: آنالیز ها و تحلیل های جغرافیایی (Analysis and Geoprocessing) (http://forum.arcgis.ir/Forum-%D8%A2%D9%86%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%B2-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%AA%D8%AD%D9%84%DB%8C%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D8%BA%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%D8%A7%DB%8C%DB%8C-Analysis-and-Geoprocessing) +--- موضوع: مشکل در مختصات نقشه توپوگرافی (/Thread-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AA-%D9%86%D9%82%D8%B4%D9%87-%D8%AA%D9%88%D9%BE%D9%88%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C) |
مشکل در مختصات نقشه توپوگرافی - Mahdiyeh-M - ۰۹-۲۳-۱۳۹۴ با عرض سلام و ادب ببخشید من یه فایل کد نقشه توپوگرافی دارم که موقع Add کردن توی arcgis مختصاتش N نیست و جنوبیه هرچند سیستم مختصات داره چند بار هم مختصات جدید براش تعریف کردم اما درست نمیشه باید چکار کنم؟ با تشکر RE: مشکل در مختصات نقشه توپوگرافی - yota.foham - ۰۹-۲۴-۱۳۹۴ (۰۹-۲۳-۱۳۹۴، ۱۲:۵۳ ب.ظ)Mahdiyeh-M نوشته است: با عرض سلام و ادب با سلام به چند سوال جواب بدید تا کمکتون کنم اول نقشه توسط شما تصحیح هندسی شده یا نه؟ ثانیا فرمت نقشه یا فایلتون را بگید. یا اگر تونستید فایل را برایم بفرستید تا درستش کنم RE: مشکل در مختصات نقشه توپوگرافی - Mahdiyeh-M - ۰۹-۲۴-۱۳۹۴ نه تصحیح هندسی انجام ندادم یه فایل ASC و دو تا هم اسکن JPG نقشه توپوگرافی دارم که این مشکل رو دارن و وقتی که موزائیکشون میکنم روی هم می افتن و فقط عوارضشون با هم ترکیب میشه! اگه در مورد تصحیح هندسی تصاویر رستری در آرک مپ مطلبی دارید لطف کنید ارسال کنید با تشکر |