انجمن جی آی اس (GIS)
آموزش ساخت profile(نیمرخ)در گوگل ارث+نحوه محاسبه شیب(فیلم) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن جی آی اس (GIS) (http://forum.arcgis.ir)
+-- انجمن: تخصصی (http://forum.arcgis.ir/Forum-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%DB%8C)
+--- انجمن: آنالیز ها و تحلیل های جغرافیایی (Analysis and Geoprocessing) (http://forum.arcgis.ir/Forum-%D8%A2%D9%86%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%B2-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%AA%D8%AD%D9%84%DB%8C%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D8%BA%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%D8%A7%DB%8C%DB%8C-Analysis-and-Geoprocessing)
+--- موضوع: آموزش ساخت profile(نیمرخ)در گوگل ارث+نحوه محاسبه شیب(فیلم) (/Thread-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-profile-%D9%86%DB%8C%D9%85%D8%B1%D8%AE-%D8%AF%D8%B1-%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84-%D8%A7%D8%B1%D8%AB-%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%D9%85%D8%AD%D8%A7%D8%B3%D8%A8%D9%87-%D8%B4%DB%8C%D8%A8-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85)

آموزش ساخت profile(نیمرخ)در گوگل ارث+نحوه محاسبه شیب(فیلم) - عباسعلی داداشی - ۰۴-۱۸-۱۳۹۲

در این فیلم آموزشی به ساخت profile(نیمرخ)در گوگل ارث پراخته شد که شما می توانید به را حتی profileرا طراحی کنید و شیب را حساب کنید.
همراه با داده های تمرینی

نظرات و پیشنهادات و انتقادات خود را لطفا با ایمیل زیر در میان بگذارید:
aaddesigner@gamil.com

RE: آموزش ساخت profile(نیمرخ)در گوگل ارث+نحوه محاسبه شیب(فیلم) - me8rdad - ۰۴-۱۸-۱۳۹۲

مشکل دانلود چیه که تا 2 درصد میره یهو سرعت دانلود صفر میشه و نمیشه دانلود کرد؟!
Resume Capability هم که No رو نشون میده و نمیشه ادامه دانلود رو اجرا کرد..
حجمی هم که نداره پس مشکل چیه؟!
کس دیگه هم این مشکل رو داره یا نه؟!

RE: آموزش ساخت profile(نیمرخ)در گوگل ارث+نحوه محاسبه شیب(فیلم) - me8rdad - ۰۴-۱۹-۱۳۹۲

واسه تست، برنامه و فیلم و چیزای دیگه رو با سرعت میانگین 70 تا 80 دانلود میکنم اما این فایل رو با سرعت زیر 1 تا ماکزیمم 11

RE: آموزش ساخت profile(نیمرخ)در گوگل ارث+نحوه محاسبه شیب(فیلم) - فردین آژغ - ۰۴-۱۹-۱۳۹۲

Me8rdad جان من دانلود کردم هیچ مشکلی نداره Smile

RE: آموزش ساخت profile(نیمرخ)در گوگل ارث+نحوه محاسبه شیب(فیلم) - me8rdad - ۰۴-۱۹-۱۳۹۲

من سه بار امتحان کردم اما همش بعده یخورده سرعت صفر میشه و دانلود کنسل میشه
با دانلود کردن چیزای دیگه سرعت سیستم خودمو چک کردم و همونطوری که گفتم میانگین 70 به بالاست اما اینجا مشکل دارم
همین الان که دارم اینارو مینویسم گذاشتم دانلود کنه ببینم دفعه چهارم جواب میده یا نه!
تا اینجا که بعد از نیم ساعت 90 درصد دانلود کرده..
خلاصه بعد از نزدیک 40 دقیقه دانلود کامل شد
انصافا سرعت خیلی پائینه اما بر طبق همون انصاف، انصافا سایت خوبی دارید و در واقع یجورایی سایت خوبی دارییییم Cool
درود بر این این سایت Heart

RE: آموزش ساخت profile(نیمرخ)در گوگل ارث+نحوه محاسبه شیب(فیلم) - فردین آژغ - ۰۴-۲۰-۱۳۹۲

مهرداد جون
همه ما باهم تو خوبی این سایت نقش داریم
من
شما
آقای aaddesigner
و بقیه بقیه دوستان عزیزی که زحمت میکشن.
این سایت متغلق به همه است.

RE: آموزش ساخت profile(نیمرخ)در گوگل ارث+نحوه محاسبه شیب(فیلم) - yalda - ۰۶-۰۵-۱۳۹۲

سلام دوستان
آیا روشی که برای تهیه پروفیل گفتین را برای تپه های ماسه ای هم امتحان کردین در این زمینه راهنمایی میخوام
ممنون

RE: آموزش ساخت profile(نیمرخ)در گوگل ارث+نحوه محاسبه شیب(فیلم) - ganjoor - ۰۶-۰۵-۱۳۹۲

اگر بخواهیم گوگل ارث را با arc map در ارتباط با تهیه پروفیل مقایسه کنیم به نطر شما گوگل ارث باdemچندمتری قابل مقایسه است؟

RE: آموزش ساخت profile(نیمرخ)در گوگل ارث+نحوه محاسبه شیب(فیلم) - عباسعلی داداشی - ۰۶-۰۵-۱۳۹۲

با توجه به مثلث بندی google earthزیاد دقیق نیست

RE: آموزش ساخت profile(نیمرخ)در گوگل ارث+نحوه محاسبه شیب(فیلم) - کریمی - ۰۶-۰۶-۱۳۹۲

سلام. عالی بود.Heart اجرت با خود خدا. فقط من زیاد اهل ایمیل نیستم. همینجا بگم که یه خورده موقع اجرای یک دستور و کلیک کردنها هوای ما ضعفا رو داشته باش. یه خورده آروم تر بری ممنون میشم. درعین حال که نوشته ها جذاب و فانتزی بود و میدونم سخته نوشتن با اون نرم افزار ولی اگه کمی خوانا تر بود بهتر بود. هرچند اینا رو گفتم که کارهای بعدی شما رو در سطح عالی عالی عالی ببینیم. الان عالییستSmile