انجمن جی آی اس (GIS)
gis - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن جی آی اس (GIS) (http://forum.arcgis.ir)
+-- انجمن: تخصصی (http://forum.arcgis.ir/Forum-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%DB%8C)
+--- انجمن: سنجش از دور (Remote Sensing) (http://forum.arcgis.ir/Forum-%D8%B3%D9%86%D8%AC%D8%B4-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D9%88%D8%B1-Remote-Sensing)
+--- موضوع: gis (/Thread-gis--4176)

gis - m001 - ۰۲-۱۷-۱۳۹۵

سلام می خواستم نقشه های پوشش گیاهی گسل شیب توپوگرافی جنس لایه های زمین و کاربری اراضی رو برای منطقه نزدیک شهداد بگیرم و نقشه هارو تلفیق کنم و یه نقشه بدست بیارم با استفاده از GIS
دو تا راهنمایی و کمک می خواستم
1- این نقشه ها رو هر کدوم از کجا گیر بیارم
2-چطوری تلفیق کنم تو GIS و به یک نقشه برسم(در اصل می خوام نقاط مناسب هر نقشه رو مشخص کنم و بعد با تجمیع نقشه هاو حذف نقاط نامناسب به یک نقشه برسم)
ممنون میشماز اساتید و بزرگوارن که منو راهنمایی کنن.

RE: gis - fare - ۰۲-۱۸-۱۳۹۵

(۰۲-۱۷-۱۳۹۵، ۰۶:۴۳ ب.ظ)m001 نوشته است: سلام می خواستم نقشه های پوشش گیاهی گسل شیب توپوگرافی جنس لایه های زمین و کاربری اراضی رو برای منطقه نزدیک شهداد بگیرم و نقشه هارو تلفیق کنم و یه نقشه بدست بیارم با استفاده از GIS
دو تا راهنمایی و کمک می خواستم
1- این نقشه ها رو هر کدوم از کجا گیر بیارم
2-چطوری تلفیق کنم تو GIS و به یک نقشه برسم(در اصل می خوام نقاط مناسب هر نقشه رو مشخص کنم و بعد با تجمیع نقشه هاو حذف نقاط نامناسب به یک نقشه برسم)
ممنون میشماز اساتید و بزرگوارن که منو راهنمایی کنن.
سلام
شما احیانا دانشگاه باهنر کرمان درس میخونید؟!
این کار تلفیقی که میخواید انجام بدید در چه قالبی هست (پروژه و...؟)

RE: gis - m001 - ۰۲-۱۸-۱۳۹۵

سلام نه برای پایان ناممه کرمانیم اما کرمان نمی خونم بخاطر همین این منطقه رو انتخاب کردم.

RE: gis - fare - ۰۲-۱۸-۱۳۹۵

(۰۲-۱۸-۱۳۹۵، ۰۵:۳۵ ب.ظ)m001 نوشته است: سلام نه برای پایان ناممه کرمانیم اما کرمان نمی خونم بخاطر همین این منطقه رو انتخاب کردم.
همین رو میخواستم بدونم.
حتما به آقای دکتر حجت اله رنجبر در بخش مهندسی معدن دانشکده فنی باهنر مراجعه کنید. خیلی براتون مفید خواهد بود.
موفق باشید

RE: gis - m001 - ۰۲-۱۹-۱۳۹۵

(۰۲-۱۸-۱۳۹۵، ۰۶:۳۲ ب.ظ)fare نوشته است:
(۰۲-۱۸-۱۳۹۵، ۰۵:۳۵ ب.ظ)m001 نوشته است: سلام نه برای پایان ناممه کرمانیم اما کرمان نمی خونم بخاطر همین این منطقه رو انتخاب کردم.
همین رو میخواستم بدونم.
حتما به آقای دکتر حجت اله رنجبر در بخش مهندسی معدن دانشکده فنی باهنر مراجعه کنید. خیلی براتون مفید خواهد بود.
موفق باشید

ایشون مکانیابی با GIS هم کار کردن می تونن راهنمایی کنن یا فقط در مورد اطلاعاتی که نیاز دارم می تونن کمک کنن.

RE: gis - fare - ۰۲-۱۹-۱۳۹۵

(۰۲-۱۹-۱۳۹۵، ۱۰:۳۵ ق.ظ)m001 نوشته است:
(۰۲-۱۸-۱۳۹۵، ۰۶:۳۲ ب.ظ)fare نوشته است:
همین رو میخواستم بدونم.
موفق باشید

ایشون مکانیابی با GIS هم کار کردن می تونن راهنمایی کنن یا فقط در مورد اطلاعاتی که نیاز دارم می تونن کمک کنن.
دقیقا اغلب دانشجوهای ایشون یا مکان یابی کار میکنن یا تلفیق. به احتمال زیاد اطلاعات رو هم داشته باشن و اگه باشه قطعا دریغ نخواهند کرد.
تو یه جمله براتون خلاصه کنم. بهترین شخصی که من تو ایران در این زمینه میشناسم تو شهر خودتونه!! از وجود این انسان بزرگوار استفاده کنید.

RE: gis - m001 - ۰۲-۲۱-۱۳۹۵

دقیقا اغلب دانشجوهای ایشون یا مکان یابی کار میکنن یا تلفیق. به احتمال زیاد اطلاعات رو هم داشته باشن و اگه باشه قطعا دریغ نخواهند کرد.
تو یه جمله براتون خلاصه کنم. بهترین شخصی که من تو ایران در این زمینه میشناسم تو شهر خودتونه!! از وجود این انسان بزرگوار استفاده کنید.
[/quote]

مهندس فقط شماره یا ایمیلی از ایشون دارید تا بتونم باهاشون تماس بگیرم چون بخاطر مسائل کاری الان یه شهر دیگم و کرمان نیستم.
ممنون

RE: gis - fare - ۰۲-۲۲-۱۳۹۵

(۰۲-۲۱-۱۳۹۵، ۱۰:۲۶ ق.ظ)m001 نوشته است: دقیقا اغلب دانشجوهای ایشون یا مکان یابی کار میکنن یا تلفیق. به احتمال زیاد اطلاعات رو هم داشته باشن و اگه باشه قطعا دریغ نخواهند کرد.

مهندس فقط شماره یا ایمیلی از ایشون دارید تا بتونم باهاشون تماس بگیرم چون بخاطر مسائل کاری الان یه شهر دیگم و کرمان نیستم.
ممنون
[/quote]
ایمیل: h.ranjbar@uk.ac.ir
شماره تماس رو هم از خودشون بگیرید بهتره.
البته با یه سرچ ساده هم میشد این اطلاعات رو بدست بیارید.
موفق باشید