وارد کردن نقاط ارتفاعی از کد به gis - نسخهی قابل چاپ +- انجمن جی آی اس (GIS) (http://forum.arcgis.ir) +-- انجمن: تخصصی (http://forum.arcgis.ir/Forum-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%DB%8C) +--- انجمن: موضوعات عمومی GIS (http://forum.arcgis.ir/Forum-%D9%85%D9%88%D8%B6%D9%88%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C-GIS) +--- موضوع: وارد کردن نقاط ارتفاعی از کد به gis (/Thread-%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%86%D9%82%D8%A7%D8%B7-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%B9%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%AF-%D8%A8%D9%87-gis) |
وارد کردن نقاط ارتفاعی از کد به gis - niki - ۰۵-۰۷-۱۳۹۶ با سلام، وقت بخیر فایل اتوکدی مربوط به نقاط ارتفاعی دارم که نقاطش به صورت تکست (j) هست و وقتی وارد gis میکنم نقاط و اعداد در لایه annotation ادد میشن و نمیتونم نقاط رو به صورت point و اعداد را به صورت لیبل دربیارم. ممنون میشم منو راهنمایی کنید. با تشکر. RE: وارد کردن نقاط ارتفاعی از کد به gis - rahmati_gis - ۰۵-۰۸-۱۳۹۶ (۰۵-۰۷-۱۳۹۶، ۰۳:۱۲ ب.ظ)niki نوشته است: با سلام، وقت بخیر سلام میشه داده هاتون رو بفرستین من یه تستی کنم. RE: وارد کردن نقاط ارتفاعی از کد به gis - niki - ۰۵-۰۸-۱۳۹۶ (۰۵-۰۸-۱۳۹۶، ۰۳:۴۶ ب.ظ)rahmati_gis نوشته است:(۰۵-۰۷-۱۳۹۶، ۰۳:۱۲ ب.ظ)niki نوشته است: با سلام، وقت بخیر (۰۵-۰۸-۱۳۹۶، ۰۴:۴۹ ب.ظ)niki نوشته است:بله تشکر. داده ها پیوست شد(۰۵-۰۸-۱۳۹۶، ۰۳:۴۶ ب.ظ)rahmati_gis نوشته است: [quote='niki' pid='13249' dateline='1501321368'] RE: وارد کردن نقاط ارتفاعی از کد به gis - rahmati_gis - ۰۵-۱۳-۱۳۹۶ (۰۵-۰۸-۱۳۹۶، ۰۴:۴۹ ب.ظ)niki نوشته است:باید از فایل کدتون خروجی بگیرین. اون جا از مختصات ارتفاع و شماره نقطه خروجی بگیرین(۰۵-۰۸-۱۳۹۶، ۰۳:۴۶ ب.ظ)rahmati_gis نوشته است:(۰۵-۰۷-۱۳۹۶، ۰۳:۱۲ ب.ظ)niki نوشته است: با سلام، وقت بخیر |