مختصات جغرافیایی یک سری مکانهای تهران برای تست - نسخهی قابل چاپ +- انجمن جی آی اس (GIS) (http://forum.arcgis.ir) +-- انجمن: علاوه بر این ها (http://forum.arcgis.ir/Forum-%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%88%D9%87-%D8%A8%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D9%87%D8%A7) +--- انجمن: درخواست ها (http://forum.arcgis.ir/Forum-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%87%D8%A7) +--- موضوع: مختصات جغرافیایی یک سری مکانهای تهران برای تست (/Thread-%D9%85%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%BA%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%DB%8C%DA%A9-%D8%B3%D8%B1%DB%8C-%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%86%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%B3%D8%AA) |
مختصات جغرافیایی یک سری مکانهای تهران برای تست - FirstLine - ۰۶-۳۱-۱۳۹۷ با سلام به یک سری نقاط جغرافیایی در تهران نیاز دارم که توی یه برنامه چک کنم مثلا تعدادی از پارکها ، پمپ بنزین ، مسجد ، کتابخانه و... یا ایستگاه های مترو تعدادش خیلی مهم نیست ممنون میشم مشخصات طول و عرض جغرافیایی بهمراه اسم مکان را لطف کنید با تشکر RE: مختصات جغرافیایی یک سری مکانهای تهران برای تست - فردین آژغ - ۰۷-۱۹-۱۳۹۷ (۰۶-۳۱-۱۳۹۷، ۰۱:۲۲ ب.ظ)FirstLine نوشته است: با سلام با سلام بله راحتی میتوانید مختصات بسیاری از مواردی که فرموده بودید را با اکسپورت گیری از سایت openstreetmap داشته باشید ابتدا از open street اکسپورت میگرید و سپس با نرم افزار globalmapper ان را به فرمت ESRI تبدیل میکنید. اگر در نحوه کار با نرم افزار یا دانلود و یا با گلوبال مپر مشکل داشتید در اداممه همین پست بفرمایید تا راهنمایی کنم. |