انجمن جی آی اس (GIS)
آموزش ساخت domainدرArcgis(فیلم)فرایندی کاربردی در پروژه های برق،گاز،آب و راه و... - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن جی آی اس (GIS) (http://forum.arcgis.ir)
+-- انجمن: اشتراک گذاری دیتا و اطلاعات GIS,RS (http://forum.arcgis.ir/Forum-%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D8%B1%D8%A7%DA%A9-%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7-%D9%88-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-GIS-RS)
+--- انجمن: پادکست و فیلم آموزشی (http://forum.arcgis.ir/Forum-%D9%BE%D8%A7%D8%AF%DA%A9%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C)
+--- موضوع: آموزش ساخت domainدرArcgis(فیلم)فرایندی کاربردی در پروژه های برق،گاز،آب و راه و... (/Thread-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-domain%D8%AF%D8%B1Arcgis-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%D9%81%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D9%82%D8%8C%DA%AF%D8%A7%D8%B2%D8%8C%D8%A2%D8%A8-%D9%88-%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D9%88)

صفحه‌ها: 1 2 3

RE: آموزش ساخت domainدرArcgis(فیلم)فرایندی کاربردی در پروژه های برق،گاز،آب و راه و... - scottdavis - ۱۲-۲۴-۱۳۹۳

(۰۶-۱۱-۱۳۹۲، ۱۰:۱۶ ب.ظ)عباسعلی داداشی نوشته است: دامین در ArcGisاین امکان را به ما می دهد که یک سری داده منحصر بفرد از چندین نوع مقدار معلوم ایجاد کنیم و اطلاعات دیگری به غیر از آن مقادیر تعریف شده وارد جدول توصیفی نخواهد شد.
[تصویر:  d.gif]

بسیار عالی ، دست شما درد نکند. موفق باشید.

RE: آموزش ساخت domainدرArcgis(فیلم)فرایندی کاربردی در پروژه های برق،گاز،آب و راه و... - alvandi53 - ۰۱-۱۶-۱۳۹۴

(۰۶-۱۳-۱۳۹۲، ۰۱:۱۶ ق.ظ)ganjoor نوشته است: نزدیک به 80 بار که دیده شده و نزدیک به 60 بار هست که این ویدیو دریافت شده اما یک نفر هم نگفت مرسی آقای داداشی خسته نباشید.
من از جانب همگی عذر خواهی میکنم و می گم دمت گرم داداش از شما ممنونیم .

ممنون برادر عالي بودHeart

RE: آموزش ساخت domainدرArcgis(فیلم)فرایندی کاربردی در پروژه های برق،گاز،آب و راه و... - علیرضا کربلائی - ۰۷-۲۰-۱۳۹۴

سلام شما فرشته اید.....رشته آب و هواشناسی را دگرگون کردید.....ما دانشجویان اقلیم شناسی به شما افتخار میکنیم

RE: آموزش ساخت domainدرArcgis(فیلم)فرایندی کاربردی در پروژه های برق،گاز،آب و راه و... - asogand59 - ۰۷-۲۷-۱۳۹۴

سلام این فیلم کجاست که دانلود کنیم؟

RE: آموزش ساخت domainدرArcgis(فیلم)فرایندی کاربردی در پروژه های برق،گاز،آب و راه و... - zand - ۰۷-۲۸-۱۳۹۴

(۰۷-۲۷-۱۳۹۴، ۰۱:۴۲ ق.ظ)asogand59 نوشته است: سلام این فیلم کجاست که دانلود کنیم؟
سلام به صفحه اول همین پست مراجعه کنید.

سپاس آقای داداشی ...

RE: آموزش ساخت domainدرArcgis(فیلم)فرایندی کاربردی در پروژه های برق،گاز،آب و راه و... - maryam taban - ۰۸-۰۳-۱۳۹۴

یک دنیا سپاسگزارم، انشاالله سلامت باشید

RE: آموزش ساخت domainدرArcgis(فیلم)فرایندی کاربردی در پروژه های برق،گاز،آب و راه و... - علیرضا کربلائی - ۰۹-۰۳-۱۳۹۴

با سلام و عرض ارادت ویژه خدمت دوست بزرگوارم دکتر داداشی . زبان قاصر هست از برای تشکر از شمای بزرگوار بهخاطر اینهمه توجه ویژه به دانشجویان .فقط به همین جمله بسنده میکنم که دکتر داداشی خیلی گلی وعزیزوسخاوت مند .ای کاش همه مثل شما بودن.....
سپاس فراوان

RE: آموزش ساخت domainدرArcgis(فیلم)فرایندی کاربردی در پروژه های برق،گاز،آب و راه و... - nariman - ۰۹-۰۳-۱۳۹۴

(۱۰-۲۳-۱۳۹۳، ۰۷:۱۲ ب.ظ)termakiss نوشته است:
(۰۶-۱۳-۱۳۹۲، ۰۱:۱۶ ق.ظ)ganjoor نوشته است: نزدیک به 80 بار که دیده شده و نزدیک به 60 بار هست که این ویدیو دریافت شده اما یک نفر هم نگفت مرسی آقای داداشی خسته نباشید.
من از جانب همگی عذر خواهی میکنم و می گم دمت گرم داداش از شما ممنونیم .

خیلی ممنون بابت این فایل آموزشی.
در زمینه آموزش کاربردی ArcGIS برای شبکه های توزیع برق و همچنین نقشه برداری از شبکه های توزیع برق مطلبی یا... دارید؟

با سلام بنده مدیر تیم GIS پروژه به روز رسانی و پایگاه داده شرکت برق منطقه ایی غرب بودم ( در زمینه پستهای فوق توزیع)

http://arccity.rzb.ir/cat/13/barq.html

RE: آموزش ساخت domainدرArcgis(فیلم)فرایندی کاربردی در پروژه های برق،گاز،آب و راه و... - kamal urb - ۰۹-۰۴-۱۳۹۴

(۱۲-۲۴-۱۳۹۳، ۰۱:۱۹ ب.ظ)scottdavis نوشته است: [quote='عباسعلی داداشی' pid='1625' dateline='1378140381']
دامین در ArcGisاین امکان را به ما می دهد که یک سری داده منحصر بفرد از چندین نوع مقدار معلوم ایجاد کنیم و اطلاعات دیگری به غیر از آن مقادیر تعریف شده وارد جدول توصیفی نخواهد شد.
[تصویر:  d.gif]

خیلی عالی تشکر مهندس جان

RE: آموزش ساخت domainدرArcgis(فیلم)فرایندی کاربردی در پروژه های برق،گاز،آب و راه و... - sasan.vaf - ۱۲-۱۱-۱۳۹۴

با تشکر از دوست عزیزمون که این فایل ارزشمند رو گذاشتن برامون