انجمن جی آی اس (GIS)
زنجیره مارکوف و سلول خودکار - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن جی آی اس (GIS) (http://forum.arcgis.ir)
+-- انجمن: علاوه بر این ها (http://forum.arcgis.ir/Forum-%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%88%D9%87-%D8%A8%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: درخواست ها (http://forum.arcgis.ir/Forum-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%87%D8%A7)
+--- موضوع: زنجیره مارکوف و سلول خودکار (/Thread-%D8%B2%D9%86%D8%AC%DB%8C%D8%B1%D9%87-%D9%85%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D9%88%D9%81-%D9%88-%D8%B3%D9%84%D9%88%D9%84-%D8%AE%D9%88%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D8%B1)

صفحه‌ها: 1 2

زنجیره مارکوف و سلول خودکار - geoscir - ۰۷-۱۶-۱۳۹۲

با سلام
از دوستان کسی هست تو نرم افزار ادریسی برا تغییرات کار بری یا پیش بینی کاربری اراضی از مدل زنجیره مارکوف وسلول خودکار استفاده کرده باشه
لطفا نحوه کار و فایل اموزشی مدل رو برامون ارسال کنه
ممنون

RE: زنجیره مارکوف و سلول خودکار - geoscir - ۰۴-۰۵-۱۳۹۳

Heart

RE: زنجیره مارکوف و سلول خودکار - sirvan - ۰۴-۰۵-۱۳۹۳

(۰۷-۱۶-۱۳۹۲، ۰۹:۴۹ ق.ظ)geoscir نوشته است: با سلام
از دوستان کسی هست تو نرم افزار ادریسی برا تغییرات کار بری یا پیش بینی کاربری اراضی از مدل زنجیره مارکوف وسلول خودکار استفاده کرده باشه
لطفا نحوه کار و فایل اموزشی مدل رو برامون ارسال کنه
ممنون

سلام
منم احتیاج دارمHuh

RE: زنجیره مارکوف و سلول خودکار - nedaei900 - ۰۴-۰۶-۱۳۹۳

سلام من کار کردم با این ایمیل تماس بگیرید. ahmad.nedaei900@yahoo.com

RE: زنجیره مارکوف و سلول خودکار - مهدی مرادی - ۰۴-۰۷-۱۳۹۳

(۰۴-۰۶-۱۳۹۳، ۰۳:۴۲ ب.ظ)nedaei900 نوشته است: سلام من کار کردم با این ایمیل تماس بگیرید. ahmad.nedaei900@yahoo.com

دوست من سلام بهتر نیست مطالبتون رو تو سایت بزارید تا بقیه دوستان هم استفاده کنن؟ لطف کنید تو سایت بزارید . ممنون

RE: زنجیره مارکوف و سلول خودکار - geoscir - ۰۴-۰۷-۱۳۹۳

Heart
(۰۴-۰۷-۱۳۹۳، ۱۲:۱۴ ق.ظ)مهدی مرادی نوشته است:
(۰۴-۰۶-۱۳۹۳، ۰۳:۴۲ ب.ظ)nedaei900 نوشته است: سلام من کار کردم با این ایمیل تماس بگیرید. ahmad.nedaei900@yahoo.com

دوست من سلام بهتر نیست مطالبتون رو تو سایت بزارید تا بقیه دوستان هم استفاده کنن؟ لطف کنید تو سایت بزارید . ممنون

RE: زنجیره مارکوف و سلول خودکار - nedaei900 - ۰۴-۰۹-۱۳۹۳

زنجیره مارکوف در ایدریسی

RE: زنجیره مارکوف و سلول خودکار - geoscir - ۰۴-۰۹-۱۳۹۳

ممنونم از لطفتون فایل اموزشی با ارزشی ارایه دادید
صحبت سر این قضیه هست که ما تو پروسه کاری ابتدا چند کاربری رو طبقه بندی می کنیم تو دو تصویر در بازه زمانی متفاوت بعدا به تغییرات اون موارد مشخص می پردازیم مثلا تغییرات فضای سبز شهری در بازه 20 ساله
میشه برا همین موضوع هم مثالی عملی برامون کار کنیدShy

RE: زنجیره مارکوف و سلول خودکار - geoscir - ۰۴-۰۹-۱۳۹۳

(۰۴-۰۷-۱۳۹۳، ۱۲:۱۴ ق.ظ)مهدی مرادی نوشته است:

سلام حاجی شما هم محبت کن روش شبکه عصبی رو به صورت تصویری برامون اموزش بده
بد جوری نیاز به یاد گیریش داری
مدیر محترم سنجش از دور

RE: زنجیره مارکوف و سلول خودکار - geoscir - ۰۴-۱۰-۱۳۹۳

بنده به یه مشکل برخوردم
من برای تغییرات پوشش گیاهی دارم کار می کنم وقتی کاربری ها رو رو دو تا تصویر استخراج می کنم میارم توی idrisi تا مدل مارکوف را اجرا کنم به sample و line ایراد میگیره موندم چی کار کنم
کسی از دوستان هست که این موضوع رو کار کرده باشه