جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گام به گام با GIS........بخش 6--- GeoReferencing - زمین مرجع --
خیلی مطالبتون خوب و مفیده !
من یه درس 3 واحدی GIS توی دانشگاه داشتم ولی واقعا نتونستم چیزی یاد بگیرم ولی مطلب شما خیلی کمکم کرد. ممنون
پاسخ
مرسی خیلی عالی بود
پاسخ
در GIS، داده ی جغرافیایی باید در دو بعد مکانی و غیر مکانی ارتباط پویا داشته باشن
پاسخ
واقعا عالی بود
عالی بود
[تصویر:  lk.jpg]
پاسخ
با سلام یک سوال داشتم اگر کسی بلده ممنون میشم راهنمایی کنه
دو لایه در جی آی اس دارم یکی مختصات 1000 تا فروشگاهه و یک لایه دیگه تقسیمات شهرستانیه وقتی دو تا لایه و با هم روشن میکنم مشخص میشه تک تک چک کرد که هر فروشگاه در کدوم شهره اما مشکل من اینه که برای 1000 تا فروشگاه خیلی زمانبره راه ساده تری نیست که بتونم شهرستان این فروشگاههها رو استخراج کنم؟
با تشکر
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فیلم آموزش ArcGIS 10.4.1 بر مبنای کتاب Getting to Know ArcGIS محمد عباسی 7 7,093 ۰۲-۲۰-۱۳۹۹، ۰۴:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: amirky434
  آموزش ArcGIS------ بخش اول ------Introduction and Map Design Parvane 11 22,152 ۰۷-۱۴-۱۳۹۶، ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: سعید نصیری
  گام به گام با GIS....بخش 5......Network Analysis ...Location Allocation Parvane 6 9,421 ۰۴-۲۶-۱۳۹۶، ۰۹:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rahmati_gis
  گام به گام با GIS------بخش 1 ------GIS Concept Parvane 1 6,711 ۰۸-۰۵-۱۳۹۴، ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: amirbazgir
  گام به گام با GIS..........بخش 8 -----آموزش ایجاد TIN Parvane 2 6,382 ۰۸-۰۳-۱۳۹۴، ۱۲:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: maryam taban
  گام به گام با GIS........بخش7----- مدل سازی سطح- شبکه ی نا منظم مثلثی TIN Parvane 5 7,673 ۰۲-۱۵-۱۳۹۴، ۰۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رضا اکبری سورک
  گام به گام با GIS---------- بخش 9-------- مروری بر ژئودیتابیس+آموزش Parvane 1 6,033 ۱۱-۰۱-۱۳۹۳، ۰۳:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: niyo0sha
  گام به گام با GIS........بخش 4-----(-Spatial Data Model (Raster Part Parvane 0 5,397 ۰۷-۲۰-۱۳۹۳، ۰۳:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Parvane
  گام به گام با GIS----------بخش 3-----(-Spatial Data Model(Vector Part Parvane 0 4,806 ۰۷-۱۷-۱۳۹۳، ۱۲:۴۰ ب.ظ
  گام به گام با GIS------بخش2------Geographic-Spatial Data Parvane 0 5,950 ۰۷-۱۲-۱۳۹۳، ۱۲:۴۴ ق.ظ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

برای عضویت در خبرنامه جی آی اس ایمیل خود را وارد نمایید:

Delivered by خبرنامه جی آی اس