جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید.
برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402
با سلام عکس هوایی یک نقطه که به صورت ژئوفرنس شده میباشد در اختیار دارم میخواستم از طریق این نقشه وضع موجود این نقشه را در gis آماده کنم که وضع کاربریها و معابر نمایش داده شود به مانند شکل زیر چگونه باید این کار را انجام دهم ممنوع
(۰۷-۲۳-۱۳۹۶، ۰۳:۵۹ ب.ظ)fariba نوشته است: با سلام عکس هوایی یک نقطه که به صورت ژئوفرنس شده میباشد در اختیار دارم میخواستم از طریق این نقشه وضع موجود این نقشه را در gis آماده کنم که وضع کاربریها و معابر نمایش داده شود به مانند شکل زیر چگونه باید این کار را انجام دهم ممنوع
(۰۷-۲۳-۱۳۹۶، ۰۳:۵۹ ب.ظ)fariba نوشته است: با سلام عکس هوایی یک نقطه که به صورت ژئوفرنس شده میباشد در اختیار دارم میخواستم از طریق این نقشه وضع موجود این نقشه را در gis آماده کنم که وضع کاربریها و معابر نمایش داده شود به مانند شکل زیر چگونه باید این کار را انجام دهم ممنوع
سوالتون اصلا قابل فهم نبود برای من؟!!
سلام ببخشید اگر سوالم نامفهوم بود یه عکس هوایی دارم، میخواهم داخل gis معابر و قطعات ملک را مشخص کنم چگونه باید این کار را انجام دهم
(۰۷-۲۳-۱۳۹۶، ۰۳:۵۹ ب.ظ)fariba نوشته است: با سلام عکس هوایی یک نقطه که به صورت ژئوفرنس شده میباشد در اختیار دارم میخواستم از طریق این نقشه وضع موجود این نقشه را در gis آماده کنم که وضع کاربریها و معابر نمایش داده شود به مانند شکل زیر چگونه باید این کار را انجام دهم ممنوع
سوالتون اصلا قابل فهم نبود برای من؟!!
سلام ببخشید اگر سوالم نامفهوم بود یه عکس هوایی دارم، میخواهم داخل gis معابر و قطعات ملک را مشخص کنم چگونه باید این کار را انجام دهم
خب لازمه که نقشه و یا عکس ژئورف شده باشه و یا بشه و همچنین از قدرت تفکیک مکانی بالایی برخوردار باشه
(۰۷-۲۳-۱۳۹۶، ۰۳:۵۹ ب.ظ)fariba نوشته است: با سلام عکس هوایی یک نقطه که به صورت ژئوفرنس شده میباشد در اختیار دارم میخواستم از طریق این نقشه وضع موجود این نقشه را در gis آماده کنم که وضع کاربریها و معابر نمایش داده شود به مانند شکل زیر چگونه باید این کار را انجام دهم ممنوع
سوالتون اصلا قابل فهم نبود برای من؟!!
سلام ببخشید اگر سوالم نامفهوم بود یه عکس هوایی دارم، میخواهم داخل gis معابر و قطعات ملک را مشخص کنم چگونه باید این کار را انجام دهم
خب لازمه که نقشه و یا عکس ژئورف شده باشه و یا بشه و همچنین از قدرت تفکیک مکانی بالایی برخوردار باشه
عکس هوایی را چگونه داخل gis معابر و قطعات ملک را مشخص کنم به مانند شکل زیر