امتیاز موضوع:
- 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
فارسی کردن جدول لایه های جی آی اسی
|
ارسالها: 105
موضوعها: 37
تاریخ عضویت: مرداد ۱۳۹۲
اعتبار:
5
(۱۲-۱۴-۱۳۹۲، ۰۱:۳۶ ب.ظ)arcgis نوشته است: فک کنم این قبلا پرسیدن اگه شما سرچ میکردین پیدا میکردین ولی بازم میگم
Control pannel---region and language setting اونجا هم تنظیمات genereral رو به persian تبدیل کن هم تنظیمات administrative tools رو بعد یه ریستارت بکن کامپیوترت رو و همه چی درست میشه
ممنون از جوابتون
|
پیامهای داخل این موضوع |
RE: فارسی کردن جدول لایه های جی آی اسی - توسط sirvan - ۱۲-۱۵-۱۳۹۲، ۱۲:۲۴ ق.ظ
|
موضوعات مرتبط با این موضوع... |
موضوع |
نویسنده |
پاسخ |
بازدید |
آخرین ارسال |
|
انداختن دو شیپ فایل رو یکدیگر ( انداختن داده های چاه روی شیپ فایل یک منطقه) |
hosseinsaf |
6 |
7,098 |
۰۳-۰۲-۱۴۰۳، ۰۳:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: rosebehnaj
|
|
تراکم کرنل نقاط جرم خیز و همبستگی آن با تراکم جمعیت در منطقه |
baranazx |
0 |
8,007 |
۰۵-۱۴-۱۴۰۲، ۰۹:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: baranazx
|
|
درج نام برای نقاط |
mohsen1400 |
0 |
16,751 |
۱۱-۲۷-۱۴۰۰، ۰۷:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsen1400
|
|
شیپ فایل جزیه هرمز |
Adel137 |
3 |
16,985 |
۱۱-۲۴-۱۴۰۰، ۰۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Adel137
|
|
درخواست شیپ فایل جزیره هرمز+تصویر ماهواره ای |
elahe.talebi |
4 |
3,923 |
۱۱-۲۱-۱۴۰۰، ۰۹:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Adel137
|
|
محدود کردن کریجینگ به ایران |
mohsen1400 |
0 |
15,933 |
۱۱-۲۱-۱۴۰۰، ۱۲:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: mohsen1400
|
|
محدود کردن کریجینگ به ایران |
mohsen1400 |
0 |
16,145 |
۱۱-۲۱-۱۴۰۰، ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: mohsen1400
|
|
Geostatistical Analyst |
mohsen1400 |
1 |
16,383 |
۱۱-۱۹-۱۴۰۰، ۱۰:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
|
|
برطرف نمودن خطای مربوط به عدم شناسایی نقشه dem در محیط GIS |
hhabibi61 |
1 |
16,641 |
۱۱-۱۴-۱۴۰۰، ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
|
|
شیپ فایل شهر تهران |
زهرا2 |
1 |
16,981 |
۱۱-۰۹-۱۴۰۰، ۱۰:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
|
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان