۰۸-۱۴-۱۳۹۲، ۰۱:۴۸ ق.ظ
در برخی فیلدهای جداول توصیفی اگر نام عارضه یا مکانی فارسی ثبت شده باشد بصورت حروف به هم ریخته نمایش داده می شود چگونه می توان این متن های فارسی در نقشه بصورت فارسی نمایش داده شودیا مشکل ناخوانا بودن را حل کرد
جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402
نمایش فونت فارسی در gis
|
|
پیامهای داخل این موضوع |
نمایش فونت فارسی در gis - توسط yasaman1016 - ۰۸-۱۴-۱۳۹۲، ۰۱:۴۸ ق.ظ
RE: نمایش فونت فارسی در gis - توسط فردین آژغ - ۰۸-۱۴-۱۳۹۲، ۰۲:۲۲ ق.ظ
RE: نمایش فونت فارسی در gis - توسط sara klntri - ۰۱-۲۲-۱۳۹۴، ۰۷:۱۶ ب.ظ
RE: نمایش فونت فارسی در gis - توسط فردین آژغ - ۰۱-۲۲-۱۳۹۴، ۰۷:۳۹ ب.ظ
RE: نمایش فونت فارسی در gis - توسط ghoodil - ۰۲-۲۰-۱۳۹۴، ۰۵:۳۴ ب.ظ
RE: نمایش فونت فارسی در gis - توسط raha_solh - ۰۳-۳۰-۱۳۹۶، ۰۷:۰۹ ب.ظ
RE: نمایش فونت فارسی در gis - توسط 1688848101 - ۰۳-۱۹-۱۳۹۷، ۱۱:۴۰ ب.ظ
RE: نمایش فونت فارسی در gis - توسط فردین آژغ - ۰۳-۲۱-۱۳۹۷، ۱۰:۲۶ ق.ظ
|