(۰۹-۰۵-۱۳۹۳، ۰۶:۵۵ ب.ظ)مهدی مرادی نوشته است:(۰۹-۰۵-۱۳۹۳، ۰۶:۰۱ ب.ظ)afsan نوشته است: سلامنیازی نیست تو arcgis کاری بکنید. برید داخل نرم افزار IDRISI یعد از منوی فایل گزینه import رو بزنید و فرمت موجود رو به فرمت قابل خاندن تو ادریسی تغییر دهید.
میخاستم بدونم برای تبدیل فرمت ArcGIS به ادریسی که این فرمت در ادریسی خونده بشه چیه ؟ و چجوری باید در ArcGIS دخیره کنیم تا درادریسی خاستیم باز کنیم بتونه بازش کنه و مشکلی نداشته باشیم؟ البته اینو میدونم که باید به صورت رستری باشه ولی با این حال نمیشه
ممنون از کمکتون
آره این کار روهم می کنم ولی نمیشه مثلاً با GeoTIFF/TIFF ، import می کنم ولی هیچ یک از نقشه هایی که دارم import نمیشه ( نقشه های رقومی شده رو توی آرک جی آی اس رستری می کنم ولی زمان import کردن در ایدریسی، چیزی رو برای وارد کردن نداره )
ممنونم
(۰۹-۰۶-۱۳۹۳، ۱۲:۰۱ ق.ظ)afsan نوشته است:(۰۹-۰۵-۱۳۹۳، ۰۶:۵۵ ب.ظ)مهدی مرادی نوشته است:(۰۹-۰۵-۱۳۹۳، ۰۶:۰۱ ب.ظ)afsan نوشته است: سلامنیازی نیست تو arcgis کاری بکنید. برید داخل نرم افزار IDRISI یعد از منوی فایل گزینه import رو بزنید و فرمت موجود رو به فرمت قابل خاندن تو ادریسی تغییر دهید.
میخاستم بدونم برای تبدیل فرمت ArcGIS به ادریسی که این فرمت در ادریسی خونده بشه چیه ؟ و چجوری باید در ArcGIS دخیره کنیم تا درادریسی خاستیم باز کنیم بتونه بازش کنه و مشکلی نداشته باشیم؟ البته اینو میدونم که باید به صورت رستری باشه ولی با این حال نمیشه
ممنون از کمکتون
آره این کار روهم می کنم ولی نمیشه مثلاً با GeoTIFF/TIFF ، import می کنم ولی هیچ یک از نقشه هایی که دارم import نمیشه ( نقشه های رقومی شده رو توی آرک جی آی اس رستری می کنم ولی زمان import کردن در ایدریسی، چیزی رو برای وارد کردن نداره )
ممنونم
شرمنده
تازه یه کمی گزینه ها رو امتحان کردم قسمت import / ArcIdiris پیداش کردم مرسی واقعاً