۰۵-۱۶-۱۳۹۵، ۰۲:۳۰ ب.ظ
سلام دوستان وقتتون بخیر.
من از یه محدوده فقط خطوط ترازشو داشتم. از این خطوط تراز tinساختم بعد dem زدم بعد از dem نقشه های درصد شیب و جهت شیب و طبقات ارتفاعی گرفتم . الان لازم دارم بدونم چقدر از مساحت زمین دارای شیب کمتر از 5 درصده چقدر بیشتر از 20 درصد و الی آخر....
همینطور مساحت طبقات ارتفاعی و جهت های شیبم رو میخوام. اما zonal جواب نمیده برای فایلام. یک مورد دیگه که خیلی مهمه اینه که جی آی اس گوشه های خطوطم رو در تولید نقشه های رستری به هم وصل کرده و این طوری حتی با محاسبه تعداد پارسل ها هم به عدد درستی از هر طبقه نمی رسم. چون خود جی آی اس کلی محیط از اطراف به نقشه هام اضافه کردم. یکی میتونه منو راهنمایی کنه چیکار کنم؟
من از یه محدوده فقط خطوط ترازشو داشتم. از این خطوط تراز tinساختم بعد dem زدم بعد از dem نقشه های درصد شیب و جهت شیب و طبقات ارتفاعی گرفتم . الان لازم دارم بدونم چقدر از مساحت زمین دارای شیب کمتر از 5 درصده چقدر بیشتر از 20 درصد و الی آخر....
همینطور مساحت طبقات ارتفاعی و جهت های شیبم رو میخوام. اما zonal جواب نمیده برای فایلام. یک مورد دیگه که خیلی مهمه اینه که جی آی اس گوشه های خطوطم رو در تولید نقشه های رستری به هم وصل کرده و این طوری حتی با محاسبه تعداد پارسل ها هم به عدد درستی از هر طبقه نمی رسم. چون خود جی آی اس کلی محیط از اطراف به نقشه هام اضافه کردم. یکی میتونه منو راهنمایی کنه چیکار کنم؟