امتیاز موضوع:
- 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
مشکل در انتقال داده از اکسل به arcgis
|
ارسالها: 73
موضوعها: 4
تاریخ عضویت: تير ۱۳۹۲
اعتبار:
12
(۰۳-۰۵-۱۳۹۳، ۱۱:۱۲ ب.ظ)احمد مرادی نوشته است: دوستان سلام
وقتی اطلاعات اکسل رو به arcgis منتقل می کنم داده ها به شکلی که در زیر نشون داده شده در میاد و سیستم مختصات اروور میزنه
در عکسل زیر 80 داده ی نقطه ای در دوتا نقطه جم شده به نظرتون مشکل چیه؟
خطاها هایلایت شده است
به احتمال نود درصد در مقادير طول و عرض اعداد اشتباه وارد شده اند بررسي كنيد كه مقدار طول شش رقمي و عرض هفت رقمي در دستگاه utm باشد و اگر در مختصات جغرافيايي باشدرنج طول 47 تا 54 و عرض 30 تا 35 باشد احتمالا يكي از نقاط پرت و بيرون زون مي افتد
|
پیامهای داخل این موضوع |
RE: مشکل در انتقال داده از اکسل به arcgis - توسط hosseinzadeh.s - ۰۳-۱۳-۱۳۹۳، ۰۱:۰۸ ب.ظ
|
موضوعات مرتبط با این موضوع... |
موضوع |
نویسنده |
پاسخ |
بازدید |
آخرین ارسال |
|
عملیات ریاضی در raster calculator |
aminchat |
0 |
2,490 |
۱۱-۲۴-۱۳۹۵، ۱۰:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: aminchat
|
|
جدا کردن پلیگونها ازهم |
sedighearvand |
0 |
1,922 |
۱۱-۰۹-۱۳۹۵، ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: sedighearvand
|
|
نحوه کار نرم افزار StichMap |
alireza.naghdi |
3 |
3,369 |
۰۸-۲۷-۱۳۹۵، ۰۳:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: monil
|
|
روش نصب ENVI 5 |
احمد مرادی |
4 |
6,501 |
۰۷-۱۳-۱۳۹۵، ۱۱:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: karimitabar
|
|
نحوه ذخیره کردن اطلاعات در جی ای اس |
khorshid372@Gmail.com |
5 |
11,935 |
۰۶-۰۹-۱۳۹۵، ۱۰:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: A Behzadfar
|
|
تبدیل به shape |
sabernoori92 |
0 |
1,759 |
۰۳-۲۷-۱۳۹۵، ۰۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: sabernoori92
|
|
یک مشکل در بارگذاری فایل |
erfankt19 |
0 |
1,725 |
۰۱-۱۲-۱۳۹۵، ۱۲:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: erfankt19
|
|
سوال : ایجاد یه شبکه grid در آرک |
yalda |
5 |
5,915 |
۰۱-۱۰-۱۳۹۵، ۰۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: melika86
|
|
سوال در مورد جدول توصیفی |
احمد مرادی |
6 |
4,565 |
۰۱-۱۰-۱۳۹۵، ۰۱:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: melika86
|
|
مشکل لایسنس ابزارها در arc map |
Sinaa |
3 |
6,377 |
۱۲-۲۳-۱۳۹۴، ۱۲:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Mehdi Naderi
|
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان