۱۰-۱۷-۱۳۹۵، ۰۷:۴۸ ب.ظ
سلام
1- تصاویر گوگل ارث اغلب از مرکز تصویر به حواشی به صورت مایل دیده می شود. بنابراین در صورتی که تصویر به صورت مایل دیده شد شما میتونید تاریخ های گذشته تصویر برداری گوگل ارث رو هم بررسی کنید شاید تصاویر کاملا عمودی هم باشه.
2- دقت مختصاتی رو بر حسب تعداد اعشار مختصات نمیسنجند. با مقایسه دقت مختصات گوگل ارث و GPS دو فرکانسه حدودا خطایی برابر با 6 الی 16 متر رو نشون داد با اینحال این مطلق نیست و در برخی مناطق کمتره.
3- به طور کلی پس از تبدیلات مقادیر کمی اختلاف همیشه وجود داره و در صورتی که میخواهید این خطا رو به حداق برسونید به ناچار باید از برداشت های میدانی استفاده کنید.
1- تصاویر گوگل ارث اغلب از مرکز تصویر به حواشی به صورت مایل دیده می شود. بنابراین در صورتی که تصویر به صورت مایل دیده شد شما میتونید تاریخ های گذشته تصویر برداری گوگل ارث رو هم بررسی کنید شاید تصاویر کاملا عمودی هم باشه.
2- دقت مختصاتی رو بر حسب تعداد اعشار مختصات نمیسنجند. با مقایسه دقت مختصات گوگل ارث و GPS دو فرکانسه حدودا خطایی برابر با 6 الی 16 متر رو نشون داد با اینحال این مطلق نیست و در برخی مناطق کمتره.
3- به طور کلی پس از تبدیلات مقادیر کمی اختلاف همیشه وجود داره و در صورتی که میخواهید این خطا رو به حداق برسونید به ناچار باید از برداشت های میدانی استفاده کنید.
کارشناس ارشد رشته جغرافیای پزشکی دانشگاه تبریز